Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allegro 3.0 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Allegro Group
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 18.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 476

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Allegro 3.0 - Mobile

allegro1Allegro to najpopularniejszy w naszym kraju portal aukcyjny. Można tam kupić i sprzedać niemal wszystko. Jednak co jeśli aukcja upatrzonego przez nas przedmiotu kończy się wtedy, kiedy akurat nie będziemy mieć dostępu do komputera?

Tutaj z pomocą przychodzi mobilna aplikacja Allegro dla urządzeń z systemem Android. Wersja ta skierowana jest przede wszystkim do kupujących. Dzięki niej użytkownik ma możliwość pełnego dostępu do swojego panelu, kategorii sprzedaży i opisów przedmiotów. Aplikacja Allegro to także miliony przedmiotów w kieszeni! Wystarczy, że masz przy sobie smartfon lub tablet z systemem Android.

Poniżej znajdziecie listę najważniejszych funkcji programu:
- możliwość wyboru jednej z dwóch wersji wyglądu (jedna dla smartfonów, druga dla tabletów),
- możliwość licytacji, kupowania oraz wyboru sposobu dostawy przedmiotu,
- prosty panel służący do płatności bezpośrednich,
- wyszukiwarka przedmiotów (kod kreskowy, zdjęcie okładki) z filtrem wyszukiwania,
- szybki dostęp do zakładki Moje Allegro,
- możliwość wystawiania komentarzy,
- interaktywny ekran startowy.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub wyższej.

Podobne Styl życia

 • Gumtree PL

  Gumtree - najwiekszy serwis ogłoszeniowy teraz w Twoim smartfonie. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej możesz przeglądać i wyszukiwać oferty serwisu Gumtree. Za darmo na Pobierz.pl!

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.

 • Tie a Tie

  W przypadku, gdy nie potrafimy samodzielnie zawiązać krawata, z pomocą przychodzi aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie a Tie.

 • CycleDroid – licznik rowerowy

  CycleDroid to aplikacja mobilna, która zmieni nasz smartfon w profesjonalny komputer rowerowy. Poza standardowymi opcjami oferowanymi przez typowe liczniki rowerowe dostaniemy dostęp do szeregu innych danych generowanych za pośrednictwem odbiornika GPS.

 • IKEA

  IKEA to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów mebli oraz akcesoriów domowych. Teraz dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie możesz sprawdzić aktualną ofertę firmy, adres najbliższego sklepu oraz mapę dojazdu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Allegro 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ