Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aldiko Book Reader - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Aldiko Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 220

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Aldiko Book Reader - Mobile

aldikobook1Jeśli posiadacie tablet z systemem Android to w prosty sposób możecie z niego zrobić czytnik e-booków. Jedyne co trzeba zrobić to zainstalować darmową aplikację Aldiko Book Reader. Jest to jeden z najpopularniejszych programów w swojej kategorii.

Cechują go między innymi:
- intuicyjne i niezwykle wygodne w obsłudze menu,
- możliwość segregacji posiadanych książek,
- tworzenie zakładek,
- dostęp do sklepu internetowego z wieloma darmowymi pozycjami wartymi uwagi,
Aldiko Book Reader w prosty sposób możemy spersonalizować, dostosowując go do swoich potrzeb. Nie zabraknie funkcji zmiany wielkości i stylu czcionki, koloru tła, dodawanie podkreśleń tekstu. Obsługiwane formaty to Adobe RDM, EPUB oraz PDF.

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • CycleDroid – licznik rowerowy

  CycleDroid to aplikacja mobilna, która zmieni nasz smartfon w profesjonalny komputer rowerowy. Poza standardowymi opcjami oferowanymi przez typowe liczniki rowerowe dostaniemy dostęp do szeregu innych danych generowanych za pośrednictwem odbiornika GPS.

 • Leksykon zdrowia

  Leksykon zdrowia to aplikacja mobilna dla systemu Android, dzięki której poznasz większość popularnych chorób. Zawiera spis objawów, sposoby leczenia oraz podpowiedzi dotyczące profilaktyki.

 • Gumtree PL

  Gumtree - najwiekszy serwis ogłoszeniowy teraz w Twoim smartfonie. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej możesz przeglądać i wyszukiwać oferty serwisu Gumtree. Za darmo na Pobierz.pl!

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • WorldMate

  Dołącz do ponad 10 milionów użytkowników aplikacji WorldMate i planów swoje kolejne podróże!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Aldiko Book Reader - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ