Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ab workout A6W - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Caynax
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 225

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ab workout A6W - Mobile

a6w1Aerobiczna 6 Weidera - w skrócie A6W to zestaw 6 ćwiczeń, które pomogą nam wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha. Całość należy jednak wykonywać praktycznie codziennie. Niemniej jednak nie zabiera to dużo czasu, a przy konsekwentnym ćwiczeniu uzyskamy przepiękny "kaloryfer". A6W to doskonały sposób na poprawę kondycji, samopoczucia i wyglądu. Jest to również doskonała propozycja dla tych, którzy chcą nieco schudnąć.

Już teraz, dzięki mobilnej aplikacji Ab workout A6W nigdy nie zapomnimy o codziennych ćwiczeniach. Dowiemy się również jak poprawnie wykonywać cały zestaw A6W. Aplikacja zaoferuje również tabelę z harmonogramem ćwiczeń, które zilustruje, w który dzień ile serii powinniśmy wykonać. Całość okraszona została prostą i czytelną grafiką oraz licznymi komentarzami. Wygodne menu ułatwi nawigowanie. Twórcy ostrzegają jednak, że aplikacja nie może być używana jako trener personalny ze względu na nieznany stan zdrowia użytkownika. Niemniej jednak pomoże uzyskać świetne efekty w zaledwie kilka tygodni.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Styl życia

 • Tie a Tie

  W przypadku, gdy nie potrafimy samodzielnie zawiązać krawata, z pomocą przychodzi aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie a Tie.

 • Leksykon zdrowia

  Leksykon zdrowia to aplikacja mobilna dla systemu Android, dzięki której poznasz większość popularnych chorób. Zawiera spis objawów, sposoby leczenia oraz podpowiedzi dotyczące profilaktyki.

 • Allegro

  Allegro - największy, polski portal aukcyjny. Teraz dostępny także na smartfony i tablety z systemem Android. Za darmo na Pobierz.pl!

 • PromoHunter

  PromoHunter to aplikacja mobilna agregująca promocje z największych sieci handlowych i portali internetowych w Polsce. Teraz dzięki niej zawsze będziesz na bieżąco z wszelkimi promocjami zyskując nawet do 70%!

 • Dominos Pizza PL

  Zamawianie pizzy jeszcze nigdy nie było takie proste! Dzięki nowej mobilnej aplikacji Domino's Pizza już teraz możesz wygodnie zamówić swój ulubiony posiłek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ab workout A6W - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ