Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WorldMate - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: WorldMate
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.01.2015
Rozmiar: 20.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 65

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WorldMate - Mobile

Dołącz do ponad 10 milionów użytkowników aplikacji WorldMate i planów swoje kolejne podróże! Dzięki temu niewielkiemu narzędziu będziesz miał dostęp do szeregu niezwykle przydatnych opcji. Całość została opracowana przede wszystkim z myślą o ludziach aktywnych, którzy dużo podróżują. Pozwoli skrupulatnie zaplanować naszą wycieczkę - począwszy od wyboru przewoźnika, przez hotel, aż po wszystkie atrakcje warte obejrzenia. 

Home Screen wyświetli najważniejsze informacje na temat planowanej podróży, 
Itineary Manager - opcja odpowiedzialna za zbieranie wszystkich najważniejszych informacji dotyczących planowania oraz organizacji wycieczki,
Flight Status - pokazuje status naszych lotów w czasie rzeczywistym,
Flight Reminder - przypomina o zbliżającym się terminie odlotu,
Mapping & Navigation - pokazuje na mapie wszystkie punkty docelowe i pośrednie naszej podróży, które wcześniej zaplanowaliśmy.
To tylko niektóre ze wszystkich dostępnych opcji aplikacji. Sprawdź sam, jak łatwo podróżować jest mając przy sobie WorldMate.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Meetup – Make community real

  Meetup to niedawno powstały portal społecznościowy, który przenosi spotkania jego członków do realnego świata.

 • Ryboszukacz

  Ryboszukacz - jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o fanach wędkowania oraz tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tym właśnie hobby. Całość przeznaczona została na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • Pierwsza Pomoc

  Pierwsza Pomoc to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Podpowie jak powinniśmy się zachować jak świadkowie wypadków i odpowiednio poinstruuje w trakcie udzielania pierwszej pomocy.

 • Mirror

  Mirror to prosta w użyciu i przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. W kilka sekund zamieni Twój smartfon lub tablet w dyskretne lusterko.

 • Kupony McDonald's

  Kupony McDonald's to prosta aplikacja, która pomoże nam zaoszczędzić nawet 200zł przy korzystaniu z oferty sieci restauracji McDonald's.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WorldMate - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ