Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Appliccon Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2015
Rozmiar: 5.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 29

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - Mobile

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która może okazać się niezwykle przydatna w ekstremalnych sytuacjach, kiedy przyjdzie nam udzielić pierwszej pomocy. Nie każdy wie jak zachować się podczas zdarzenia drogowego, jako świadek złamania kości u innej osoby, upadku z wysokości, porażenia prądem czy innego wypadku. Dzięki prezentowanej aplikacji udzielenie pierwszej pomocy będzie znacznie łatwiejsze.

Proste w obsłudze menu w języku polskim pozwala na wybór jednej ze ściśle określonych sytuacji. Wśród nich znajdziemy: zatrucie, złamanie kości, zadławienie, oparzenie, porażenie prądem, ciało obce w oku, przełyku, nosie lub uchu, upadek z wysokości, wstrząs poszczepienny, alergie i reakcje alergiczne, omdlenie, udar cieplny, odmrożenie, epilepsja.

Co więcej, Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to także najważniejsze informacje na temat tego, w jaki sposób zabezpieczyć miejsce wypadku oraz prawidłowo przeprowadzić resuscytację. Znajdziemy tutaj także wykaz wszystkich najważniejszych telefonów alarmowych obowiązujących w naszym kraju.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Water Your Body

  Dbanie o odpowiednie nawodnienie naszego organizmu jest niezwykle ważne. Szczególnie podczas upalnego lata. Aby nie zapomnieć o wypiciu odpowiedniej ilości wody każdego dnia, możemy wspomóc się specjalnie stworzoną do tego aplikacją mobilną. Ta opracowana została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.

 • My Tracks

  My Tracks to w pełni darmowa aplikacja mobilna od Google, która może stać się Waszym nieodłącznym kompanem podczas codziennych treningów (bieg, jogging, jazda na rowerze).

 • eBay

  eBay - najpopularniejszy na świecie serwis aukcyjny dostępny także w naszym kraju. Już teraz możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś bez konieczności zabierania ze sobą komputera. To za sprawą dedykowanej aplikacji mobilnej eBay dla systemu Android.

 • Ryboszukacz

  Ryboszukacz - jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o fanach wędkowania oraz tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tym właśnie hobby. Całość przeznaczona została na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • Tablica

  Tablica.pl to jeden z najpopularniejszych, polskich serwisów ogłoszeniowych. Teraz, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej dla systemu Android możesz z niego korzystać, gdziekolwiek jesteś!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ