Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Montana clock - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: MB4ANDROID
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.05.2015
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 25

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Montana clock - Mobile

Część z Was zapewne pamięta niezwykle popularne i bardzo modne na przełomie lat 80-tych i 90-tych poprzedniego stulecia zegarki elektroniczne marki Montana. Obecnie relikty tamtych czasów powoli wracają do łask jako bardzo modne gadżety. Nie inaczej jest ze wspomnianym wcześniej zegarkiem. Teraz, aby go mieć nie musisz przeszukiwać aukcji internetowych i wydawać dziesiątek, czy setek złotych. Wystarczy, że posiadasz urządzenie z systemem Android. Zegarek Montana jest bowiem dostępny jako darmowa aplikacja mobilna o nazwie Montana clock. Poza niebanalnym wyglądem spełnia także szereg przydatnych funkcji.

Wśród nich znajdziemy:

- aktualny czas,
- aktualna data (dzień, miesiąc, rok),
- stoper,
- możliwość ustawiania alarmu/budzika,
- stylowe podświetlenie ekranu zegarka,
- możliwość odsłuchiwania głosowego informacji o aktualnym czasie,
- dostęp do oryginalnych "melodyjek" Montana.
Warto wspomnieć, że aplikacja Montana clock pozbawione jest jakichkolwiek reklam przez co jej użytkowanie nie sprawia problemu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Ryboszukacz

  Ryboszukacz - jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o fanach wędkowania oraz tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tym właśnie hobby. Całość przeznaczona została na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • Tie a Tie

  W przypadku, gdy nie potrafimy samodzielnie zawiązać krawata, z pomocą przychodzi aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie a Tie.

 • Mirror

  Mirror to prosta w użyciu i przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. W kilka sekund zamieni Twój smartfon lub tablet w dyskretne lusterko.

 • Endomondo - Bieganie & Rower

  Bardzo zaawansowana i w pełni bezpłatna aplikacja śledząca wszelaką aktywność sportową, umożliwiająca dzielenie się wynikami i osiągnięciami za pomocą funkcji społecznościowych.

 • Zdrowe Zakupy

  Zdrowy styl życia nie każdemu przychodzi z łatwością. Szczególnie jeśli mowa o odżywianiu. Jeśli chcesz zacząć jeść naprawdę zdrowo i zadbać o swój organizm to powinieneś zwrócić uwagę na darmową aplikację mobilną o nazwie Zdrowe Zakupy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Montana clock - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ