Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Meetup – Make community real - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Meetup
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.01.2015
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Meetup – Make community real - Mobile

Meetup to niedawno powstały portal społecznościowy, który przenosi spotkania jego członków do realnego świata. Jak to działa? Wystarczy założyć wydarzenie, rozesłać zaproszenie i czekać na odzew społeczności. Wszyscy spotykają się w umówionym miejscu. Meetup doskonale sprawdza się jako narzędzie do organizowanie różnego rodzaju meetingów tematycznych, spotkań danej grupy społecznej czy zawodowej (wspólne wyjście na siłownie, spotkanie branżowe, spotkanie członków rady miasta, spotkanie hobbystów) lub po prostu do zorganizowania imprezy ze znajomymi.

Już teraz Meetup dostępny jest jako poręczne aplikacja mobilna, którą możemy mieć zawsze przy sobie! Wystarczy, że posiadamy smartfon lub tablet z systemem Android. Już nigdy nie zapomnimy o umówionym spotkaniu lub wydarzeniu. Całość dodatkowo pozwala nam na monitorowanie na bieżąco statusu danego wydarzenia. Co więcej, pozwala na szybkie organizowanie nowych spotkań. Całość jest niezwykle łatwa w obsłudze i nawet mniej zaawansowanym użytkownikom nie powinna sprawić problemu.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • otoMoto.pl

  otoMoto.pl to mobilna aplikacja na Androida, dzięki której możesz przeglądać ogłoszenia motoryzacyjne gdziekolwiek jesteś. Wystarczy smartfon lub tablet z systemem Android!

 • Tablica

  Tablica.pl to jeden z najpopularniejszych, polskich serwisów ogłoszeniowych. Teraz, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej dla systemu Android możesz z niego korzystać, gdziekolwiek jesteś!

 • My Baking

  Pieczesz ciasta i babeczki? Nawet jeśli nie, a chciałabyś zacząć to aplikacja My Baking jest właśnie dla Ciebie!

 • Ceneo

  Ceneo to jedna z najpopularniejszych w naszym kraju internetowych porównywarek cen. Portal ten wyszukuje dla nas najkorzystniejsze oferty ze sklepów z całego kraju i jednocześnie wyświetla opinie użytkowników.

 • Groupon

  Aplikacja mobilna Groupon dla urządzeń z systemem Android pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi promocjami zakupowymi serwisu Groupon. Kupuj oferty przez telefon bez konieczności drukowania papierowego odpowiednika!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Meetup – Make community real - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ