Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InstaRetro for Instagram 1.4 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Wise Shark Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 92

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InstaRetro for Instagram 1.4 - Mobile

instaretro1Instagram to jeden z najpopularniejszych programów do robienia zdjęć. Dzięki tej aplikacji w kilku krokach możemy zmienić zrobione zdjęcie nie do poznania, nakładając na nie przeróżne filtry i efekty. Teraz do aplikacji Instagram dostępny jest dodatek w postaci InstaRetro for Instagram. Ten pozwoli uzyskać efekt zdjęć robionych starym aparatem fotograficznym.

Łącznie do wyboru dostaniemy aż 25 nowych efektów, łączną kombinację ponad 500 różnych rodzajów zdjęć, ciekawe ramki, opcję Pinhole camera (zdjęcia czarno-białe) i możliwość dzielenia się wykonanymi zdjęciami poprzez portale społecznościowe (Facebook, Flickr, Twitter). Należy pamiętać, że przed pobraniem InstaRetro for Instagram należy zainstalować aplikację Instagram.


Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Wirtualny Alkomat - Party Friend

  Wirtualny Alkomat to świetna aplikacja mobilna, która pomoże sprawdzić poziom alkoholu we krwi. Teraz dostępna dla posiadaczy smartfonów z systemem Android!

 • Zdrowe Zakupy

  Zdrowy styl życia nie każdemu przychodzi z łatwością. Szczególnie jeśli mowa o odżywianiu. Jeśli chcesz zacząć jeść naprawdę zdrowo i zadbać o swój organizm to powinieneś zwrócić uwagę na darmową aplikację mobilną o nazwie Zdrowe Zakupy.

 • Montana clock

  Zegarek Montana jest teraz dostępny jako darmowa aplikacja mobilna o nazwie Montana clock.

 • Allegro

  Allegro - największy, polski portal aukcyjny. Teraz dostępny także na smartfony i tablety z systemem Android. Za darmo na Pobierz.pl!

 • Photoblog.pl

  Photoblog.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów foto w Polsce. Teraz dzięki aplikacji mobilnej na Androida możesz mieć do niego dostęp wszędzie tam, gdzie jesteś.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InstaRetro for Instagram 1.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ