Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Endomondo - Bieganie & Rower 11.2.2 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Endomondo.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.07.2015
System operacyjny: Android 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 69

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Endomondo - Bieganie & Rower 11.2.2 - Mobile

Endomondo - Bieganie & Rower to bardzo zaawansowana i wielofunkcyjna aplikacja przeznaczona do śledzenia wszelakiej aktywności sportowej użytkownika. Za jej pomocą możemy monitorować własne treningi, sprawdzać postępy, wymieniać informacje z innymi użytkownikami lub brać udział w ciekawych akcjach i konkursach.

Warto wspomnieć, że Endomondo - Bieganie & Rower to nie tylko zaawansowane narzędzie mierzące aktywność sportową, ale również rozbudowana sieć społecznościowa, która zrzesza innych użytkowników. Oczywiście podstawowym zadaniem aplikacji jest rejestrowanie informacji o aktywności w zależności od wybranego trybu. Użytkownik może rejestrować taką aktywność, jak np. bieganie, pływanie czy też jazda na rowerze, zapisywać wszystkie postępy, a następnie porównywać je ze znajomymi itp. 

Aplikacja rozpoczyna pomiar w momencie aktywacji modułu GPS, a co za tym idzie ruszeniu z miejsca. Co ciekawe, do urządzenia tj. smartfonu czy tabletu można podłączyć dodatkowe czujniki, które są wspierane przez aplikację. Wszystkie informacje, tj. przebyta odległość, czas treningu, średnia prędkość, spalone kalorie itp. są zapisywane w pamięci urządzenia, dzięki czemu istnieje możliwość porównywania różnych treningów np. sprzed kilku tygodni etc. Możemy również ręcznie ustalić określony cel, a następnie przeprowadzić trening tak, aby do niego dotrzeć. Pomogą w tym dodatkowe komunikaty głosowe.

Wróćmy jeszcze do aspektu społecznościowego, bo to równie ważny, o ile nie najważniejszy element aplikacji. Endomondo - Bieganie & Rower pozwala obserwować wyniki znajomych, a także umożliwia publikację własnych treningów oraz osiągnięć w celu porównania itp. Nie zabrakło również wielu konkursów, akcji sponsorowanych oraz charytatywnych organizowanych nie tylko przez twórców programu, ale również zewnętrzne firmy. 

Podobne Styl życia

 • H&M

  H&M to znana także w naszym kraju marka odzieżowa. Już teraz jej fani mogą pobrać specjalną, darmową aplikację mobilną H&M stworzoną z myślą o urządzeniach z systemem Android.

 • Sennik

  Sennik to prosta w użyciu aplikacja dla systemu Android, która wytłumaczy znaczenie oraz symbolikę naszych snów.

 • Nike+ Running

  Nike+ Running to aplikacja dla systemu Android, która pomoże w treningach każdemu amatorowi joggingu. Teraz za darmo w serwisie Pobierz.pl!

 • eWUŚ mobile

  eWUŚ mobile to przydatna aplikacja umożliwiająca dostęp do danych w systemie eWUŚ, który sprawdza stan ubezpieczenia pacjentów zarejestrowanych w NFZ. Teraz także dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • DrWidget Normy i Skale

  DrWidget Normy i Skale to niezwykle przydatny pomocnik medyczny, którego możesz mieć zawsze przy sobie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Endomondo - Bieganie & Rower 11.2.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ