Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DrWidget Normy i Skale - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Polpharma
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2015
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 27

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DrWidget Normy i Skale - Mobile

DrWidget Normy i Skale to niezwykle przydatny pomocnik medyczny, którego możesz mieć zawsze przy sobie. Aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android w prosty sposób zaprezentuje wszystkie najważniejsze nory oraz skale medyczne, które są powszechnie stosowane w różnych dziedzinach medycyny. Całość rzecz jasna dostępna jest zupełnie za darmo. Proste w obsłudze menu w języku polskim nie powinno sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Jeśli po otrzymaniu wyników badań nie wiesz, co oznaczają poszczególne liczby i oznaczenia to wystarczy sięgnąć do kieszeni i odpalić prezentowaną aplikację.

Znajdziemy tam bowiem skale, normy oraz wyniki badań, które twórcy przedstawiają w niezwykle przystępny i czytelny sposób. Dodatkowo zastosowanie spisu alfabetycznego pozwala na błyskawiczne odnalezienie interesujących nas oznaczeń. Kolejna przydatna funkcja to możliwość wprowadzania wyników badań. Aplikacja sama je zanalizuje i wyświetli objaśnienie. Interpretacja norm medycznych jeszcze nigdy nie była tak łatwa!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • CycleDroid – licznik rowerowy

  CycleDroid to aplikacja mobilna, która zmieni nasz smartfon w profesjonalny komputer rowerowy. Poza standardowymi opcjami oferowanymi przez typowe liczniki rowerowe dostaniemy dostęp do szeregu innych danych generowanych za pośrednictwem odbiornika GPS.

 • Moon+ Reader

  Moon+ Reader to kolejny już, darmowy e-book reader dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Jego najważniejsze zalety to obsługa wielu formatów książek elektronicznych oraz szerokie możliwości personalizacji.

 • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

  Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która może okazać się niezwykle przydatna w ekstremalnych sytuacjach, kiedy przyjdzie nam udzielić pierwszej pomocy.

 • Wirtualny Alkomat - Party Friend

  Wirtualny Alkomat to świetna aplikacja mobilna, która pomoże sprawdzić poziom alkoholu we krwi. Teraz dostępna dla posiadaczy smartfonów z systemem Android!

 • c:geo

  c:geo to darmowa aplikacja pozwalająca dołaczyć do grona poszukiwaczy przygód w miejskiej dżungli. Aplikacja przenosi nas do świata tzw. Geocachingu. Eksploruj miasto, szukaj tajemniczych skrzynek, dziel się wrażeniami ze znajomymi!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DrWidget Normy i Skale - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ