Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DrWidget Baza Leków - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Polpharma
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2015
Rozmiar: 5.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 4

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DrWidget Baza Leków - Mobile

DrWidget Baza Leków to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem operacyjnym Android. Dzięki niej uzyskamy wszystkie najważniejsze informacje na temat leków, które dostępne są w polskich aptekach. Całość opisuje zarówno leki refundowane, nierefundowane oraz dostępna bez i na receptę. Znajdziemy tutaj także szczegółowy opis większości suplementów diety oraz kosmetyków dermatologicznych. Warto dodać, że baza programu jest niemal codziennie aktualizowana, więc możemy mieć pewność, że znajdziemy tam zawsze aktualne informacje.

Do najważniejszych funkcji DrWidget Baza Leków należą:

- możliwość sprawdzenia statusu leku,
- wykaz stopnia odpłatności,
- zawartość substancji czynnych,
- ostrzeżenia dla kobiet w ciąży,
- opis klasy anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej,
- komunikaty Głównego Inspektora Farmaceutycznego.
W bazie danych programu znajdziemy łącznie ponad 15 000 leków, a liczba ta rośnie z dnia na dzień przy każdej z aktualizacji. Z aplikacją DrWidget Baza Leków już zawsze będziesz na bieżąco!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Montana clock

  Zegarek Montana jest teraz dostępny jako darmowa aplikacja mobilna o nazwie Montana clock.

 • Kupony McDonald's

  Kupony McDonald's to prosta aplikacja, która pomoże nam zaoszczędzić nawet 200zł przy korzystaniu z oferty sieci restauracji McDonald's.

 • Bezpieczna Rodzina

  Bezpieczna Rodzina to aplikacja mobilna, która pozwoli nam zadbać w szczególności o najmłodszych członków naszej familii.

 • Meetup – Make community real

  Meetup to niedawno powstały portal społecznościowy, który przenosi spotkania jego członków do realnego świata.

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DrWidget Baza Leków - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ