Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BistroClub - zniżki i rabaty - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: WebInspire
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.01.2015
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 43

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BistroClub - zniżki i rabaty - Mobile

BistroClub - zniżki i rabaty to zupełnie darmowa aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, dzięki której każdy może uzyskać dostęp do setek zniżek, rabatów, kuponów promocyjnych oraz ofert typu happy hours w wielu restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, pubach i barach w całej Polsce! Aplikacja łącznie oferuje ponad 5000 różnego rodzaju zniżek w blisko 1500 lokalach, a liczba ta stale rośnie. Jak to działa? Wystarczy odpalić aplikację i gotowe!

Ta sama odnajdzie wszystkie lokale gastronomiczne oferujące zniżki w naszej okolicy. Co więcej, te zostaną dokładnie zaznaczone na mapie, więc dotarcie do nich nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Wśród miejsc, które widnieją na liście BistroClub znajdziemy między innymi: KFC, Pizza Hut, McDonald's, Burger King, Da Grasso Pizza, Dominium, Domino's Pizza czy SPhinx. Poza znanymi "sieciówkami", BistroClub oferuje kupony zniżkowe także do mniejszych, lokalnych pubów i restauracji. Z tą aplikacją możesz zaoszczędzić wiele pieniędzy, jedząc w swoich ulubionych lokalach.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Chest Workout

  Codzienne, regularne treningi wybranej partie ciała wymagają dużo chęci i samozaparcia. Niestety nie każdy jest na tyle zdeterminowany, by wytrwać w postanowieniu. Tutaj z pomocą przychodzą różnego rodzaju aplikacje mobilne, które pełnią rolę swoistych asystentów treningowych. Jedną z wartych polecenia, bez wątpienia jest Chest Workout.

 • Bezpieczna Rodzina

  Bezpieczna Rodzina to aplikacja mobilna, która pozwoli nam zadbać w szczególności o najmłodszych członków naszej familii.

 • eBay

  eBay - najpopularniejszy na świecie serwis aukcyjny dostępny także w naszym kraju. Już teraz możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś bez konieczności zabierania ze sobą komputera. To za sprawą dedykowanej aplikacji mobilnej eBay dla systemu Android.

 • My Baking

  Pieczesz ciasta i babeczki? Nawet jeśli nie, a chciałabyś zacząć to aplikacja My Baking jest właśnie dla Ciebie!

 • Photoblog.pl

  Photoblog.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów foto w Polsce. Teraz dzięki aplikacji mobilnej na Androida możesz mieć do niego dostęp wszędzie tam, gdzie jesteś.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BistroClub - zniżki i rabaty - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ