Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bezpieczna Rodzina - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Locon Sp. z o. o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2014
Rozmiar: 11.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bezpieczna Rodzina - Mobile

Bezpieczna Rodzina to aplikacja mobilna, która pozwoli nam zadbać w szczególności o najmłodszych członków naszej familii. Dzięki niej będziemy mogli miedzy innymi namierzyć aktualną pozycję naszego dziecka, ustalać strefy bezpieczeństwa oraz wysyłać natychmiastowe powiadomienia S.O.S.
Do podstawowych funkcjonalności programu należą między innymi:
- namierzanie wybranego telefonu za pośrednictwem serwisu www lub wiadomości SMS,
- ustawianie tzw. stref bezpieczeństwa, w których może poruszać się nasze dziecko,

- możliwość wysyłania alarmowych wiadomości SOS (komunikat wysyłany jest automatycznie na wybrany wcześniej numer bliskiej osoby lub do odpowiednich służb). 

W skład oprogramowania wchodzi także funkcja Gdzie Jest Moje Auto, która w prosty sposób pozwoli zlokalizować miejsce, w którym aktualnie znajduje się nasz samochód. Automatyczny Strażnik automatycznie wysyła powiadomienia SMS, jeśli samochód zacznie przemieszczać się bez naszej wiedzy. Nie zabrakło także możliwości sprawdzania historii przebytych wcześniej tras.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Leksykon zdrowia

  Leksykon zdrowia to aplikacja mobilna dla systemu Android, dzięki której poznasz większość popularnych chorób. Zawiera spis objawów, sposoby leczenia oraz podpowiedzi dotyczące profilaktyki.

 • Endomondo - Bieganie & Rower

  Bardzo zaawansowana i w pełni bezpłatna aplikacja śledząca wszelaką aktywność sportową, umożliwiająca dzielenie się wynikami i osiągnięciami za pomocą funkcji społecznościowych.

 • Water Your Body

  Dbanie o odpowiednie nawodnienie naszego organizmu jest niezwykle ważne. Szczególnie podczas upalnego lata. Aby nie zapomnieć o wypiciu odpowiedniej ilości wody każdego dnia, możemy wspomóc się specjalnie stworzoną do tego aplikacją mobilną. Ta opracowana została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.

 • Ceneo

  Ceneo to jedna z najpopularniejszych w naszym kraju internetowych porównywarek cen. Portal ten wyszukuje dla nas najkorzystniejsze oferty ze sklepów z całego kraju i jednocześnie wyświetla opinie użytkowników.

 • BistroClub - zniżki i rabaty

  BistroClub - zniżki i rabaty to zupełnie darmowa aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, dzięki której każdy może uzyskać dostęp do setek zniżek, rabatów, kuponów promocyjnych oraz ofert typu happy hours w wielu restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, pubach i barach w całej Polsce!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bezpieczna Rodzina - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ