Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlcoDroid Alcohol Tracker - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Myrecek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.08.2014
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 65

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AlcoDroid Alcohol Tracker - Mobile

AlcoDroid Alcohol Tracker to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która pomoże nam zmienić nasze nawyki alkoholowe. W jaki sposób? Dzięki systematycznemu wprowadzaniu danych dotyczących spożywanego przez nas alkoholu (rodzaju, ilości, ceny, czasu), aplikacja podpowiada co powinniśmy zrobić, by:
- poczuć się lepiej na drugi dzień po imprezie,
- zaoszczędzić nieco pieniędzy,
- móc wsiąść za kółko.

AlcoDroid Alcohol Tracker informuje o przewidywanym czasie, w jakim alkohol po spożyciu pozostanie w naszym organizmie. Wystarczy, że podamy odpowiednie dane (wiek, wzrost, płeć, rodzaj i ilość spożytego alkoholu). Do dyspozycji mamy także różnego rodzaju wykresy (dzienny, tygodniowy oraz miesięczny) dotyczące tego, ile wypiliśmy i ile wydaliśmy na to pieniędzy. Dane te możemy eksportować do pliku. Ciekawą funkcją są też limity (tygodniowy oraz miesięczny). Po przekroczeniu limitu wypitego alkoholu w ustalonym okresie aplikacja nas o tym poinformuje. Danymi z programu możemy także dzielić się poprzez media społecznościowe oraz wiadomości e-mail.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej. 

Podobne Styl życia

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.

 • Zdrowe Zakupy

  Zdrowy styl życia nie każdemu przychodzi z łatwością. Szczególnie jeśli mowa o odżywianiu. Jeśli chcesz zacząć jeść naprawdę zdrowo i zadbać o swój organizm to powinieneś zwrócić uwagę na darmową aplikację mobilną o nazwie Zdrowe Zakupy.

 • Tie Knots Free

  Tie Knots Free to prosta w użyciu aplikacja, która krok po kroku poinstruuje nas w jaki sposób powinniśmy poprawnie zawiązać krawat. W menu dostępnych kilka rodzajów węzłów.

 • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

  Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która może okazać się niezwykle przydatna w ekstremalnych sytuacjach, kiedy przyjdzie nam udzielić pierwszej pomocy.

 • My Tracks

  My Tracks to w pełni darmowa aplikacja mobilna od Google, która może stać się Waszym nieodłącznym kompanem podczas codziennych treningów (bieg, jogging, jazda na rowerze).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlcoDroid Alcohol Tracker - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ