Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiki for Minecraft 1.4 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Braydon B
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 608

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wiki for Minecraft 1.4 - Mobile

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Otwarty świat, oraz ograniczona wyłącznie wyobraźnią gracza możliwość tworzenia rzeczy zapewniły jej tak wielki sukces.

Wiki dla Minecraft to zaś kompendium wiedzy dla wszystkich fanów tej produkcji oraz dla tych, którzy dopiero planują zacząć przygodę z grą.

Ta mobilna aplikacja zawiera ponad 300 różnych artykułów dotyczących Minecraft'a z oficjalnej Wikipedii, a także:
- opisy przedmiotów dostępnych w grze,
- tutoriale oraz podpowiedź jak zacząć,
- tips&tricks.
Ponadto twórcy zadbali o ciągłe aktualizacje, więc możecie być pewni, że informacje zawarte w Wiki for Minecraft są zawsze na czasie.

Wiki for Minekraft to obowiązkowa pozycja tak dla fanatyków tytułu, jak i dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć nieco więcej na temat kultowej już gry. Na koniec warto nadmienić, że nie jest to oficjalne wydawnictwo firmy Mojang odpowiedzialnej za produkcję Minecraft'a.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej.

Podobne Rozrywka

 • WiFi Hacker

  Chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomy myśleli, że jesteś geniuszem zła, świetnym hakerem i potrafisz sobie poradzić ze złamaniem nawet najtrudniejszego hasła w zaledwie kilka sekund? Nic prostszego! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android.

 • Cytaty

  Cytaty to mobilna aplikacja dla systemu Android, która pomoże Ci znaleźć odpowiedni cytat, czy sentencję do danej sytuacji. Teraz możesz zabłysnąć w towarzystwie cytując znaną postać!

 • Ursynalia 2013

  Aplikacja mobilna Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival pomoże uczestnikom imprezy w zaplanowaniu czasu podczas jednego z najwiekszych festwiali studenckich w Europie.

 • Smoji -Emoji & Sound Messaging

  Smoji -Emoji & Sound Messaging to innowacyjna aplikacja mobilna pozwalająca komunikować się z innymi użytkownikami pomimo bariery językowej.

 • Akinator the Genie FREE

  Akinator teraz także na Androida! Znana i lubiana aplikacja webowa, która odgadnie kogo własnie masz na myśli teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wiki for Minecraft 1.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ