Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ursynalia 2013 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Solomo Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 87

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ursynalia 2013 - Mobile

urs1Ursynalia to jedno z największych, muzycznych i studenckich wydarzeń w Europie. Co roku na ten popularny festiwal ściągają gwiazdy z całego świata oraz rzesze studentów nie tylko z Polski.


Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival mają swoją aplikację mobilną!
Znajdziecie w niej aktualny lineup festiwalu, możliwość rozmowy ze znajomymi, którzy są na terenie Ursynaliów oraz wiele innych, przydatnych funkcjonalności!

Tegoroczne gwiazdy festiwalu to między innymi:
Motörhead,
HIM,
3 Doors Down,
Pendulum i wiele, wiele innych!
Więcej informacji na temat całego wydarzenia znajdziecie na www.ursynalia.pl.

APLIKACJA MOBILNA

Zapraszamy do ściągania i korzystania z aplikacji mobilnej Ursynaliów 2013!
Aplikacje są dostępne na telefony i urządzenia przenośne z systemem operacyjnym iOS i Android.

Podobne Rozrywka

 • Kuba Wojewódzki TVN

  TVN. Już teraz każdy, kto posiada urządzenie mobilne z systemem Android i pobierze darmową aplikację Kuba Wojewódzki TVN może aktywnie uczestniczyć w programie!

 • Smoji -Emoji & Sound Messaging

  Smoji -Emoji & Sound Messaging to innowacyjna aplikacja mobilna pozwalająca komunikować się z innymi użytkownikami pomimo bariery językowej.

 • Real Drum

  Jeśli zawsze marzyłeś, by grać na perkusji w jednym ze znanych zespołów rockowych, ale nigdy nie udało Ci się zacząć ćwiczyć to teraz masz okazję. To wszystko dzięki profesjonalnej aplikacji mobilnej o nazwie Real Drum, która stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

 • Bajki dla dzieci (Darmowe)

  Bajki dla dzieci (Darmowe) to aplikacja, która agreguje najpopularniejsze bajki dla najmłodszych. Zapewni naszym pociechom wiele godzin dobrej zabawy. Całość nie zawiera nieodpowiednich treści oraz reklam.

 • Polska TV

  Polska TV to świetna i przede wszystkim prosta aplikacja dla Androida, która umożliwi oglądanie polskojęzycznych kanałów TV na Twoim smartfonie lub tablecie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ursynalia 2013 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ