Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Test Miłości 1.0 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Leniuchuj
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 119

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Test Miłości 1.0 - Mobile

testmilosci1Test Miłości to innowacyjna i przede wszystkim darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android, która umożliwia użytkownikowi sprawdzenie, że jego wybranka/wybranek rzeczywiście kocha! Całość polega na wypełnieniu prostego testu. Po odpowiedzeniu na pytania, które pojawiają się na ekranie, program używając specjalnych algorytmów wylicza, czy druga połowa rzeczywiście jest w nas zakochana.

Chcesz sprawdzić swojego partnera? Teraz z aplikacją Test Miłości jest to możliwe! Warto dodać, że całość dostępna jest w języku polskim, więc nikt nie powinien mieć problemu z obsługą menu i odpowiedziami na zadawane pytania. Test Miłości ponadto podpowie Wam jaką podjąć decyzję w sprawie przyszłości Waszego związku i rozwieje wątpliwości, co do wspólnego życia. Zaimplementowane pytania przygotowana zostały przez profesjonalnych psychologów, co tym bardziej podnosi wiarygodność aplikacji. Polecamy nie tylko zakochanym!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Talking Tom Cat 2 Free

  Tom to kot, który powtórzy wszystko to, co do niego powiesz. Zrobi to przy tym w niezwykle zabawny sposób.

 • Kapsel

  Tymbark - ten napój jednoznacznie kojarzy nam się z oryginalnymi kapslami, pod którymi znaleźć możemy ciekawe hasła. Teraz wystarczy pobrać aplikację Kapsel na Androida, by móc codziennie losować nowy kapsel z hasłem!

 • Wiki for Minecraft

  Wiki for Minectraft to nieoficjalne kompendium wiedzy dla wszystkich fanów gry Minecraft. Znajdziecie w niej tutoriale, opisy przedmiotów i ciekawe podpowiedzi dotyczące rozgrywki.

 • Magic Art

  Magic Art to aplikacja, która pozwoli wyzwolić duszę artysty i popuścić wodzę fantazji! Twórz niesamowite grafiki i pokazuje je znajomym.

 • Polska TV

  Polska TV to świetna i przede wszystkim prosta aplikacja dla Androida, która umożliwi oglądanie polskojęzycznych kanałów TV na Twoim smartfonie lub tablecie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Test Miłości 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ