Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real Drum - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Rodrigo Kolb
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2014
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Real Drum - Mobile

Jeśli zawsze marzyłeś, by grać na perkusji w jednym ze znanych zespołów rockowych, ale nigdy nie udało Ci się zacząć ćwiczyć to teraz masz okazję. To wszystko dzięki profesjonalnej aplikacji mobilnej o nazwie Real Drum, która stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Real Drum doskonale odwzorowuje większość tradycyjnych instrumentów wchodzących w skład perkusji. Mamy tutaj do czynienia między innymi z: kick, bass, snare, tom, floor, cymbal, hi-hat, ride, crash, splash, bell, china, block, cowbell oraz tambourine.

Całość obsługuje multidotyk, wiec bez problemu możemy uderzać w kilka instrumentów jednocześnie. Co więcej, aplikacja pozwala na nagrywanie dowolnego podkładu (na przykład najpierw wystukujemy rytm), a potem odtwarzanie go w tle w chwili kiedy gramy melodię. Dzięki temu możliwe jest stworzenie niemal profesjonalnej linii melodycznej dla wybranego przez nas utworu. Całości dopełnia proste w obsłudze menu, z którym powinni poradzić sobie nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy.Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Wiki for Minecraft

  Wiki for Minectraft to nieoficjalne kompendium wiedzy dla wszystkich fanów gry Minecraft. Znajdziecie w niej tutoriale, opisy przedmiotów i ciekawe podpowiedzi dotyczące rozgrywki.

 • Śmieszne Zagadki

  Śmieszne Zagadki to aplikacja, która czasem potrafi rozbawić do łez. Dzięki niej poprawisz sobie humor, gdziekolwiek jesteś!

 • Meme Creator

  Dzięki aplikacji mobilnej Meme Creator stworzonej z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android każdy może stworzyć własnego, niepowtarzalnego mema i wklejać go w komentarzach na portalach społecznościowych, forach lub gdziekolwiek tylko uzna za stosowne.

 • Face Changer

  Face Changer to prosta w obsłudze aplikacja mobilna, której działanie rozbawi każdego do rozpuku. Dzięki temu niewielkiemu, darmowemu programowi możemy w szybki sposób przerobić zdjęcia, na których widnieje jakakolwiek twarz.

 • Kuba Wojewódzki TVN

  TVN. Już teraz każdy, kto posiada urządzenie mobilne z systemem Android i pobierze darmową aplikację Kuba Wojewódzki TVN może aktywnie uczestniczyć w programie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Real Drum - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ