Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Program TV - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Wirtualna Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.05.2013
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 100

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Program TV - Mobile

Jeśli często oglądasz telewizję i chcesz być zawsze na bieżąco jeśli chodzi o to, jaki akurat program jest emitowany to pobierz aplikację Program TV. Program ten stworzony przez redakcję Wirtualnej Polski specjalnie dla użytkowników urządzeń z systemem Android jest całkowicie darmowy! Warto dodać, że aplikacja ta umożliwia łatwe przeglądanie programu aż 300 stacji telewizyjnych z całego świata (w tym 139 dostępnych w języku polskim).

pr1

Poniżej pozostałe funkcjonalności, które zaoferuje Program TV:
- możliwość tworzenia listy ulubionych stacji telewizyjnych,
- edytowanie (dodawanie oraz usuwanie) programów ze stworzonej wcześniej listy,
- tygodniowa oś czasu, dzięki której sprawdzimy program według daty dla wszystkich interesujących nas stacji telewizyjnych dodanych wcześniej do listy,
- możliwość ustawienia alarmu, który nie pozwoli opuścić ulubionego programu w porę nam o nim przypominając,
- obsługa stref czasowych (poprawne wyświetlanie godzin dla danej stacji znajdującej się w innej strefie czasowej),
- sterowanie poprzez gesty "swype",
- wyszukiwanie filmów po obsadzie aktorskiej.

Na koniec warto dodać, że aplikacja Program TV oferuje także prosty w obsłudze widżet!

Podobne Rozrywka

 • Sympatia

  Jeśli jesteśmy nieśmiali, poznawanie nowych ludzi przychodzi nam z trudnością. Szczególnie w przypadku chęci umówienia się na randkę. Tutaj z pomocą przychodzi portal Sympatia.pl.

 • Filmweb

  Mobilna aplikacja Filmweb to kompendium wiedzy na temat kina i telewizji w Twojej kieszeni! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Hot or Not

  Hot or Not to niezwykle innowacyjna aplikacja społecznościowa, która pozwala wziąć udział w ciekawej grze. Całość została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem Android, którzy mają własne konto w portalu społecznościowym Facebook.

 • Real Drum

  Jeśli zawsze marzyłeś, by grać na perkusji w jednym ze znanych zespołów rockowych, ale nigdy nie udało Ci się zacząć ćwiczyć to teraz masz okazję. To wszystko dzięki profesjonalnej aplikacji mobilnej o nazwie Real Drum, która stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

 • Kuba Wojewódzki TVN

  TVN. Już teraz każdy, kto posiada urządzenie mobilne z systemem Android i pobierze darmową aplikację Kuba Wojewódzki TVN może aktywnie uczestniczyć w programie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Program TV - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ