Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Magic Art 1.3 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Anb2rw
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 107

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Magic Art 1.3 - Mobile

magic1Jeśli masz w sobie duszę artysty to aplikacja Magic Art jest właśnie dla Ciebie! Dzięki niej popuścisz wodzę fantazji i stworzysz niezwykle ciekawe, barwne, często zapierające dech w piersiach prace.

A to wszystko poprzez zaledwie kilka prostych ruchów. Do wyboru dostajemy kilka motywów i efektów, które możemy dowolnie przearanżować tworząc zupełnie nowe kształty. Praca z Magic Art jest niezwykle kreatywna i relaksująca jednocześnie. Jedynym ograniczeniem jest tutaj Twoja wyobraźnia. Stworzonymi dziełami możemy później pochwalić się wśród znajomych zapisując je na karcie pamięci lub na stronie Magic Art.

Całość nie zajmuje dużo miejsca w pamięci telefonu ale należy pamiętać, że starsze smartfony i tablety mogą nie poradzić sobie z płynną obsługą Magic Art. Plusem aplikacji jest zupełny brak reklam podczas pracy.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub wyższej.

Podobne Rozrywka

 • Ursynalia 2013

  Aplikacja mobilna Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival pomoże uczestnikom imprezy w zaplanowaniu czasu podczas jednego z najwiekszych festwiali studenckich w Europie.

 • Androidify

  Androidify to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja stworzona przez Larva Labs przy współpracy z Google, która pozwoli stworzyć użytkownikowi spersonalizowanego awatara o wyglądzie maskotki systemu Android - zielonego robota.

 • Meme Creator

  Dzięki aplikacji mobilnej Meme Creator stworzonej z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android każdy może stworzyć własnego, niepowtarzalnego mema i wklejać go w komentarzach na portalach społecznościowych, forach lub gdziekolwiek tylko uzna za stosowne.

 • Polska TV

  Polska TV to świetna i przede wszystkim prosta aplikacja dla Androida, która umożliwi oglądanie polskojęzycznych kanałów TV na Twoim smartfonie lub tablecie!

 • Cytaty

  Cytaty to mobilna aplikacja dla systemu Android, która pomoże Ci znaleźć odpowiedni cytat, czy sentencję do danej sytuacji. Teraz możesz zabłysnąć w towarzystwie cytując znaną postać!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Magic Art 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ