Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kapsel 1.0 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: "MGD" - GMW Sp. z o.o. Sp. k.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 223

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kapsel 1.0 - Mobile

tymbark1Jeśli jesteście fanami orzeźwiających napojów Tymbark w butelkach z charakterystycznie otwieranymi kapslami to mamy coś dla Was. Darmowa aplikacja o nazwie Kapsel, bo o nią chodzi dostarczy Wam codziennie porcję radości nie mniejszą, niż w przypadku otwierania tradycyjnej butelki i szukania nowego hasła właśnie pod kapslem.

Ten niezwykle prosty w użyciu i zajmujący niewiele miejsca w pamięci telefonu program oferuje użytkownikowi możliwość wylosowania codziennie nowego hasła. Posiadanymi kapslami można później dzielić się ze znajomymi poprzez publikowanie zapisanych na nich hasłach na łamach serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter) lub poprzez e-mail.

Sama aplikacja pozwala także na zmianę tapety w zależności od tego, jaki akurat mamy humor. Nie zabrakło również przeglądarki, dzięki której sprawdzimy wszystkie wylosowane do tej pory kapsle.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub wyższej.

Podobne Rozrywka

 • Śmieszne Zagadki

  Śmieszne Zagadki to aplikacja, która czasem potrafi rozbawić do łez. Dzięki niej poprawisz sobie humor, gdziekolwiek jesteś!

 • Ursynalia 2013

  Aplikacja mobilna Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival pomoże uczestnikom imprezy w zaplanowaniu czasu podczas jednego z najwiekszych festwiali studenckich w Europie.

 • 6obcy - obcy.in

  Tym razem coś dla tych użytkowników, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Aplikacja 6obcy - obcy.in, bo o niej mowa to swojego rodzaju mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Chat Roulette.

 • Akinator the Genie FREE

  Akinator teraz także na Androida! Znana i lubiana aplikacja webowa, która odgadnie kogo własnie masz na myśli teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Filmweb

  Mobilna aplikacja Filmweb to kompendium wiedzy na temat kina i telewizji w Twojej kieszeni! Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kapsel 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ