Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hot or Not - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: OR NOT LIMITED
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 61

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Hot or Not - Mobile

Hot or Not to niezwykle innowacyjna aplikacja społecznościowa, która pozwala wziąć udział w ciekawej grze. Całość została stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem Android, którzy mają własne konto w portalu społecznościowym Facebook. Jak to działa? Po pobraniu i uruchomieniu Hot or Not, musimy zalogować się poprzez portal Facebook. Następnie dodajemy nasze najlepsze z możliwych zdjęć i zaczynamy zabawę. Od teraz aplikacja będzie wyświetlała zdjęcia innych użytkowników, którzy akurat znajdują się w naszej okolicy. Naszym zadaniem jest oceniać ich zdjęcia poprzez klikanie w Hot lub Not.

Jeśli zdobędziemy najwięcej pozytywnych ocen wśród naszych znajomych, wygrywamy. Zabawa ta może być niezwykle wciągająca! Jesteście gotowi stanąć do walki o bycie najgorętszym w gronie Waszych znajomych? Jeśli tak, wystarczy pobrać darmową aplikację Hot or Not. Świetna zabawa gwarantowana!

Należy pamiętać, że do poprawnego działania aplikacji konieczne jest stałe połączenie z siecią Internet (poprzez WiFi lub pakiet danych oferowany przez operatora sieci komórkowej).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urzadzenia.

Podobne Rozrywka

 • WiFi Hacker

  Chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomy myśleli, że jesteś geniuszem zła, świetnym hakerem i potrafisz sobie poradzić ze złamaniem nawet najtrudniejszego hasła w zaledwie kilka sekund? Nic prostszego! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android.

 • Face Changer

  Face Changer to prosta w obsłudze aplikacja mobilna, której działanie rozbawi każdego do rozpuku. Dzięki temu niewielkiemu, darmowemu programowi możemy w szybki sposób przerobić zdjęcia, na których widnieje jakakolwiek twarz.

 • Kwejk.pl

  Kwejk.pl - jeden z najpopularniejszych polskich serwisów, gdzie znaleźć możemy zabawne obrazki, animacje i filmiki. Teraz w wersji mobilnej dla systemu Android na Pobierz.pl!

 • Polska TV

  Polska TV to świetna i przede wszystkim prosta aplikacja dla Androida, która umożliwi oglądanie polskojęzycznych kanałów TV na Twoim smartfonie lub tablecie!

 • Kuba Wojewódzki TVN

  TVN. Już teraz każdy, kto posiada urządzenie mobilne z systemem Android i pobierze darmową aplikację Kuba Wojewódzki TVN może aktywnie uczestniczyć w programie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hot or Not - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ