Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fabryka Memów - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: MMG
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.07.2014
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 53

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fabryka Memów - Mobile

Fabryka Memów to kolejna już aplikacja mobilna dla systemu Android od twórców takich aplikacji, jak Demotywatory, Komixxy, Mistrzowie.org czy Faktopedia. Za jej pośrednictwem uzyskamy dostęp do wszystkich najnowszych i najciekawszych memów internetowych. Całość jest niezwykle wygodna w obsłudze, to za sprawą zoptymalizowanego pod kątem ekranów dotykowych menu. Fabryka Memów prezentuje memy zarówno z Polski, jak również z całego świata. Pozwoli na wygodne ich przeglądanie wszędzie tam, gdzie tylko się znajdujesz, bez konieczności włączania komputera. Apka oferuje dokładnie te same możliwości, co serwis internetowy FabrykaMemow.pl.

Poza przeglądaniem mamy więc możliwość:

- dodawania komentarzy oraz głosowania na ulubione memy,
- bezpośredniego publikowania ulubionych memów na Facebooku,
- korzystania z wygodnej w użyciu wyszukiwarki,
- logowania się do własnego konta,
- wysyłania własnych propozycji ciekawych memów.
Warto jednak pamiętać, że do poprawnego działania, aplikacja wymaga stałego połączenia z siecią internet (poprzez WiFi lub pakiety oferowane przez operatorów sieci komórkowych).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Androidify

  Androidify to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja stworzona przez Larva Labs przy współpracy z Google, która pozwoli stworzyć użytkownikowi spersonalizowanego awatara o wyglądzie maskotki systemu Android - zielonego robota.

 • Motywator

  Demotywatory - niezwykle znany serwis internetowy, gdzie znaleźć możemy różnego rodzaju, często właśnie demotywujące zdjęcia i grafiki. Tym razem mamy jego przeciwieństwo. Mowa tutaj o aplikacji mobilnej Motywator.

 • WiFi Hacker

  Chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomy myśleli, że jesteś geniuszem zła, świetnym hakerem i potrafisz sobie poradzić ze złamaniem nawet najtrudniejszego hasła w zaledwie kilka sekund? Nic prostszego! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android.

 • Ursynalia 2013

  Aplikacja mobilna Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival pomoże uczestnikom imprezy w zaplanowaniu czasu podczas jednego z najwiekszych festwiali studenckich w Europie.

 • Armor Inspector - for WoT

  Armor Inspector to nie lada gratka dla wszystkich zapalonych fanów popularnej gry online World Of Tanks.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fabryka Memów - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ