Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dowcipy XXL - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: andrevus.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2013
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 1963

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dowcipy XXL - Mobile

dow1Chciałbyś brylować w towarzystwie ale nie wiesz jak to zrobić? Na imprezach wśród znajomych często brakuje Ci słów? Od dziś koniec z nudą! Stań się duszą towarzystwa dzięki niezwykle popularnej, androidowej aplikacji Dowcipy XXL.

Jak chwalą się sami autorzy, jest to najprawdopodobniej najlepsza na rynku, w pełni darmowa aplikacja tego typu. Do dyspozycji użytkownika twórcy oddali ponad 16 tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych dowcipów. By łatwiej można było znaleźć te, które nas interesują, zostały one pogrupowane w 131 kategoriach. Sama baza kawałów to jednak nie wszystko, co może nam zaoferować aplikacja Dowcipy XXL.

Z jej pomocą możemy także wysyłać najśmieszniejsze teksty za pomocą SMSów, e-maili oraz publikować je na Facebookowej ścianie. Nie zabraknie także funkcji zaznaczania ulubionych dowcipów. W zestawie z aplikacją dostępny jest specjalny widżet, który po zainstalowaniu co jakiś czas sam wyświetla na ekranie telefonu losowy kawał.

Podobne Rozrywka

 • Kuba Wojewódzki TVN

  TVN. Już teraz każdy, kto posiada urządzenie mobilne z systemem Android i pobierze darmową aplikację Kuba Wojewódzki TVN może aktywnie uczestniczyć w programie!

 • Cytaty

  Cytaty to mobilna aplikacja dla systemu Android, która pomoże Ci znaleźć odpowiedni cytat, czy sentencję do danej sytuacji. Teraz możesz zabłysnąć w towarzystwie cytując znaną postać!

 • Magic Art

  Magic Art to aplikacja, która pozwoli wyzwolić duszę artysty i popuścić wodzę fantazji! Twórz niesamowite grafiki i pokazuje je znajomym.

 • Kapsel

  Tymbark - ten napój jednoznacznie kojarzy nam się z oryginalnymi kapslami, pod którymi znaleźć możemy ciekawe hasła. Teraz wystarczy pobrać aplikację Kapsel na Androida, by móc codziennie losować nowy kapsel z hasłem!

 • 6obcy - obcy.in

  Tym razem coś dla tych użytkowników, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Aplikacja 6obcy - obcy.in, bo o niej mowa to swojego rodzaju mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Chat Roulette.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dowcipy XXL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ