Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cytaty 1.36 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Softical
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Cytaty 1.36 - Mobile

Chcesz zabłysnąć w towarzystwie? Teraz dzięki aplikacji Cytaty wykażesz się elokwencją i wiedzą! Program zawiera bowiem cytaty, sentencje, aforyzmy, powiedzenia, znane wnioski i złote myśli niemal z każdej dziedziny życia.

Dzięki niemu już zawsze będziesz mieć przygotowaną odpowiedź. Cytaty to słowa takich znanych ludzi, jak Albert Einstein, Leonardo Da Vinci, Platon, Sokrates, Winston Churchil, Józef Piłsudski, Napoleon Bonaparte, John F. Kennedy, Oscar Wilde, Aleksander Fredro, Henry Ford, Warren Buffet, Brian Tracy czy Peter Drucker oraz wielu, wielu innych.

Cytaty pogrupowane zostały w kilka kategorii tak, by dostęp do nich był prosty i przejrzysty. Ponadto intuicyjne menu pomoże w poruszaniu się w gąszczu tekstu i odnalezienie tej kwestii, która akurat jest nam potrzebna.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • WiFi Hacker

  Chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomy myśleli, że jesteś geniuszem zła, świetnym hakerem i potrafisz sobie poradzić ze złamaniem nawet najtrudniejszego hasła w zaledwie kilka sekund? Nic prostszego! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android.

 • My Piano

  Nauka gry na pianinie do tej pory była dość kosztowa. Przede wszystkim ze względu na cenę samego instrumentu. Jednak teraz w dobie nowoczesnych urządzeń mobilnych z systemem Android każdy może mieć swoje pianino zawsze przy sobie i to zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać aplikację o nazwie My Piano,

 • Wiki for Minecraft

  Wiki for Minectraft to nieoficjalne kompendium wiedzy dla wszystkich fanów gry Minecraft. Znajdziecie w niej tutoriale, opisy przedmiotów i ciekawe podpowiedzi dotyczące rozgrywki.

 • Kapsel

  Tymbark - ten napój jednoznacznie kojarzy nam się z oryginalnymi kapslami, pod którymi znaleźć możemy ciekawe hasła. Teraz wystarczy pobrać aplikację Kapsel na Androida, by móc codziennie losować nowy kapsel z hasłem!

 • Filmweb

  Mobilna aplikacja Filmweb to kompendium wiedzy na temat kina i telewizji w Twojej kieszeni! Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cytaty 1.36 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ