Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bajki dla dzieci (Darmowe) 1.1 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Learning Lemmings
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 10796

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bajki dla dzieci (Darmowe) 1.1 - Mobile

bajkidladzieci1Obecnie urządzenia mobilne (smartfony i tablety) z systemem Android to nie tylko narzędzia pracy oraz centra rozrywki dla dorosłych użytkowników. To także świetny gadżet, który może pomóc w edukacji oraz zapewnić rozrywkę naszym pociechom. Jedną z aplikacji, która przygotowana została specjalnie z myślą o najmłodszych jest Bajki dla dzieci (Darmowe). Jej twórcy zebrali w jednym miejscu szereg tytułów - zarówno tych klasycznych, jak i współczesnych, które z pewnością zapewnią wiele godzin rozrywki naszym dzieciom. Całość jest bezpieczna i nie zawiera nieodpowiednich treści ani reklam.

Ponadto wygodne menu umożliwi wybór pożądanego tytułu nawet kilkulatkowi. W bazie programu znalazły się między innymi takie hity, jak:
- Pszczółka Maja,
- Miś Uszatek,
- Bolek i Lolek,
- Smerfy,
- Teletubisie,
- Reksio,
- Tomek i Przyjaciele,
- Bob Budowniczy,
- Ciekawski George,
- Hello Kitty,
- Leniuchowo,
- Przygody Kota Filemona,
- Świat Elmo,
- Zaczarowany Ołówek.

Baza bajek jest stale sprawdzana i sukcesywnie powiększana. Niemniej jednak w wersji darmowej twórcy ograniczyli ilość tytułów. Całość dostępna jest w wersji płatnej.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Face Changer

  Face Changer to prosta w obsłudze aplikacja mobilna, której działanie rozbawi każdego do rozpuku. Dzięki temu niewielkiemu, darmowemu programowi możemy w szybki sposób przerobić zdjęcia, na których widnieje jakakolwiek twarz.

 • Kapsel

  Tymbark - ten napój jednoznacznie kojarzy nam się z oryginalnymi kapslami, pod którymi znaleźć możemy ciekawe hasła. Teraz wystarczy pobrać aplikację Kapsel na Androida, by móc codziennie losować nowy kapsel z hasłem!

 • Filmweb

  Mobilna aplikacja Filmweb to kompendium wiedzy na temat kina i telewizji w Twojej kieszeni! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kwejk.pl

  Kwejk.pl - jeden z najpopularniejszych polskich serwisów, gdzie znaleźć możemy zabawne obrazki, animacje i filmiki. Teraz w wersji mobilnej dla systemu Android na Pobierz.pl!

 • Program TV

  Program TV to niezwykle prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pozwoli sprawdzić użytkownikom systemu Android aktualny program telewizyjny dla ponad 300 stacji z całego świata!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bajki dla dzieci (Darmowe) 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ