Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Akinator the Genie FREE 2.1 - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Elokence
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 130

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Akinator the Genie FREE 2.1 - Mobile

aki1Akinator to aplikacja, która czyta w myślach! Wystarczy, ze pomyślisz o jakiejkolwiek postaci - nie ważne, czy prawdziwej, fikcyjnej, żyjącej obecnie, czy historycznej. Akinator po zadaniu Ci zaledwie kilku pytań, będzie w stanie odgadnąć kogo miałeś na myśli.

Mało komu udaje się przechytrzyć tego dżina. Jeśli podejmiesz wyzwanie, pamiętaj, żeby szczerze odpowiadać na pytania Akinatora - w przeciwnym wypadku cała zabawa nie będzie mieć sensu. Niestety aplikacja nie posiada polskiej wersji językowej. Jednak pytania zadawane przez dżina w języku angielskim są na tyle proste i zrozumiałe, że praktycznie każdy powinien sobie z nimi poradzić. Program to doskonałe rozwiązanie na zabawę wśród znajomych na spotkaniu, imprezie czy w każdej innej wolnej chwili. Akinator pozwala ponadto dzielić się swoimi wynikami poprzez serwis społecznościowy Facebook. Nie zabrakło także opcji ustawienia filtra rodzicielskiego w ten sposób, by nawet Wasze pociechy mogły w bezpieczny sposób korzystać z Akinatora.

Aplikacja do poprawnego działania potrzebuje stałego połączenia z internetem za pomocą sieci WiFi lub poprzez 3G.

Podobne Rozrywka

 • Kuba Wojewódzki TVN

  TVN. Już teraz każdy, kto posiada urządzenie mobilne z systemem Android i pobierze darmową aplikację Kuba Wojewódzki TVN może aktywnie uczestniczyć w programie!

 • Androidify

  Androidify to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja stworzona przez Larva Labs przy współpracy z Google, która pozwoli stworzyć użytkownikowi spersonalizowanego awatara o wyglądzie maskotki systemu Android - zielonego robota.

 • Test Miłości

  Test Miłości to prosta w obsłudze aplikacja dla systemu Android, która w kilku krokach odpowie nam na pytanie, czy nasz partner/partnerka nas kocha.

 • Bajki dla dzieci (Darmowe)

  Bajki dla dzieci (Darmowe) to aplikacja, która agreguje najpopularniejsze bajki dla najmłodszych. Zapewni naszym pociechom wiele godzin dobrej zabawy. Całość nie zawiera nieodpowiednich treści oraz reklam.

 • Polska TV

  Polska TV to świetna i przede wszystkim prosta aplikacja dla Androida, która umożliwi oglądanie polskojęzycznych kanałów TV na Twoim smartfonie lub tablecie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Akinator the Genie FREE 2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ