Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wiocha - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Bukowiecki.net
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2015
Rozmiar: 3.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 45

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wiocha - Mobile

Wiocha.pl to popularny serwis internetowy, w który prezentowane są różnego rodzaju zabawne, absurdalne treści (zdjęcia oraz filmy). Jeśli ktoś często robi wiochę, może być pewien, że prędzej, czy później zobaczy się na Wiocha.pl. Dla wszystkich prawdziwych fanów serwisu jej twórcy przygotowali oficjalną aplikację mobilną dla systemu Android.

Dzięki niej możemy wygodnie przeglądać zdjęcia, filmy i inne materiały bezpośrednio z poziomu telefonu lub tabletu. Wystarczy aktywne połączenie z internetem. Co więcej, aplikacja Wiocha pozwala na logowanie się do własnego konta w serwisie, komentowanie oraz dodawanie własnych materiałów. Do podstawowych funkcji zaliczyć możemy:

- możliwość przeglądania treści serwisu Wiocha.pl,
- przeglądanie materiałów w poczekalni,
- komentowanie,
- dodawanie własnych materiałów,
- logowanie się do konta na Wiocha.pl,
- możliwość oceniania zdjęć i filmików,
- zapisywanie materiałów do pamięci smartfona lub tabletu.
Całość nie zajmuje przy tym wiele miejsca w pamięci, przez co może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Program TV

  Program TV to niezwykle prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pozwoli sprawdzić użytkownikom systemu Android aktualny program telewizyjny dla ponad 300 stacji z całego świata!

 • Akinator the Genie FREE

  Akinator teraz także na Androida! Znana i lubiana aplikacja webowa, która odgadnie kogo własnie masz na myśli teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Filmweb

  Mobilna aplikacja Filmweb to kompendium wiedzy na temat kina i telewizji w Twojej kieszeni! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kapsel

  Tymbark - ten napój jednoznacznie kojarzy nam się z oryginalnymi kapslami, pod którymi znaleźć możemy ciekawe hasła. Teraz wystarczy pobrać aplikację Kapsel na Androida, by móc codziennie losować nowy kapsel z hasłem!

 • WiFi Hacker

  Chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomy myśleli, że jesteś geniuszem zła, świetnym hakerem i potrafisz sobie poradzić ze złamaniem nawet najtrudniejszego hasła w zaledwie kilka sekund? Nic prostszego! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wiocha - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ