Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WiFi Hacker - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Junkias
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.01.2015
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 109

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WiFi Hacker - Mobile

Chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomy myśleli, że jesteś geniuszem zła, świetnym hakerem i potrafisz sobie poradzić ze złamaniem nawet najtrudniejszego hasła w zaledwie kilka sekund? Nic prostszego! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android. WiFi Hacker, bo o niej mowa pozwoli nam na wyświetlenie wszystkich dostępnych w okolicy zabezpieczonych sieci WiFi i oszuka naszych znajomych, że udało nam się do nich wkraść w zaledwie kilka sekund.

Po włączenie aplikacji, ta wyświetla wszystkie dostępne sieci WiFi. My wybieramy tę, która nas interesuje i klikamy hack. Po kilku sekundach zostaje wygenerowane losowe hasło i WiFi Hacker udaje, że udało nam się włamać. Wszyscy znajomi są oczarowani naszym geniuszem! Prawda, że to proste?


Uwaga:
Prezentowana aplikacja WiFi Hacker służy wyłącznie do nabierania znajomych. W rzeczywistości nie łamie prawdziwych haseł, a tylko generuje losowy ciąg znaków i wyświetla fałszywą informację, że udało nam się włamać do podanej sieci.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Rozrywka

 • Wiki for Minecraft

  Wiki for Minectraft to nieoficjalne kompendium wiedzy dla wszystkich fanów gry Minecraft. Znajdziecie w niej tutoriale, opisy przedmiotów i ciekawe podpowiedzi dotyczące rozgrywki.

 • Meme Creator

  Dzięki aplikacji mobilnej Meme Creator stworzonej z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android każdy może stworzyć własnego, niepowtarzalnego mema i wklejać go w komentarzach na portalach społecznościowych, forach lub gdziekolwiek tylko uzna za stosowne.

 • Ursynalia 2013

  Aplikacja mobilna Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival pomoże uczestnikom imprezy w zaplanowaniu czasu podczas jednego z najwiekszych festwiali studenckich w Europie.

 • Filmweb

  Mobilna aplikacja Filmweb to kompendium wiedzy na temat kina i telewizji w Twojej kieszeni! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Armor Inspector - for WoT

  Armor Inspector to nie lada gratka dla wszystkich zapalonych fanów popularnej gry online World Of Tanks.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WiFi Hacker - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ