Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Piano - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Borce Trajkovski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.06.2015
Rozmiar: 7.4 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 45

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis My Piano - Mobile

Nauka gry na pianinie do tej pory była dość kosztowa. Przede wszystkim ze względu na cenę samego instrumentu. Jednak teraz w dobie nowoczesnych urządzeń mobilnych z systemem Android każdy może mieć swoje pianino zawsze przy sobie i to zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać aplikację o nazwie My Piano, by móc cieszyć się tym wspaniałym instrumentem. My Piano zaoferuje między innymi:
- wybór spośród aż 11 różnego rodzaju pianin,
- możliwość skorzystania z 8 rodzajów efektów dźwiękowych,
- uploadowanie i korzystanie z podkładów dźwiękowych w formacie MIDI podczas ćwiczeń,
- wybór trybu 1.5 lub 2 oktawy,
- możliwość indywidualnego dopasowania wyglądu instrumentu oraz menu aplikacji,
- siedem rodzajów klawiszy,
- wsparcie dla wielu ekranów,
- możliwość wyświetlania oznaczeń dla poszczególnych klawiszy.
Warto także wspomnieć, że całość nie zajmuje wiele miejsca w pamięci, przez co może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach. Z My Piano nauka gry na pianinie jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Face Changer

  Face Changer to prosta w obsłudze aplikacja mobilna, której działanie rozbawi każdego do rozpuku. Dzięki temu niewielkiemu, darmowemu programowi możemy w szybki sposób przerobić zdjęcia, na których widnieje jakakolwiek twarz.

 • Magic Art

  Magic Art to aplikacja, która pozwoli wyzwolić duszę artysty i popuścić wodzę fantazji! Twórz niesamowite grafiki i pokazuje je znajomym.

 • Real Drum

  Jeśli zawsze marzyłeś, by grać na perkusji w jednym ze znanych zespołów rockowych, ale nigdy nie udało Ci się zacząć ćwiczyć to teraz masz okazję. To wszystko dzięki profesjonalnej aplikacji mobilnej o nazwie Real Drum, która stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

 • Kwejk.pl

  Kwejk.pl - jeden z najpopularniejszych polskich serwisów, gdzie znaleźć możemy zabawne obrazki, animacje i filmiki. Teraz w wersji mobilnej dla systemu Android na Pobierz.pl!

 • 6obcy - obcy.in

  Tym razem coś dla tych użytkowników, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Aplikacja 6obcy - obcy.in, bo o niej mowa to swojego rodzaju mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Chat Roulette.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Piano - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ