Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motywator - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: OMG Apps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 53

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Motywator - Mobile

Demotywatory - niezwykle znany serwis internetowy, gdzie znaleźć możemy różnego rodzaju, często właśnie demotywujące zdjęcia i grafiki. Tym razem mamy jego przeciwieństwo. Mowa tutaj o aplikacji mobilnej Motywator. Program ten stworzony został w jednym celu - aby dodać użytkownikowi otuchy i poprawić humor. Motywator na urządzenia z systemem Android to mobilna wersja serwisu internetowego o tej samej nazwie.

Całość, dzięki niewielkim rozmiarom oraz intuicyjnemu menu została zoptymalizowana do działania na niewielkich ekranach dotykowych. Motywator to zbiór grafik, które zawsze i wszędzie zmotywują do działania i napełnią pozytywną energią. Warto jednak dodać, że do poprawnego działania aplikacji konieczne jest stałe połączenie z internetem (3G lub poprzez sieć WiFi). Motywator nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia i nie spowalnia pracy systemu operacyjnego. Całość może więc być instalowana także na nieco starszych modelach smartfonów czy tabletów. Dzięki Motywatorowi już nigdy nie będziemy cierpieć na nadmiar złego humoru, a do z pozoru beznadziejnych spraw podchodzić będziemy z dużą rezerwą optymizmu!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Smoji -Emoji & Sound Messaging

  Smoji -Emoji & Sound Messaging to innowacyjna aplikacja mobilna pozwalająca komunikować się z innymi użytkownikami pomimo bariery językowej.

 • Meme Creator

  Dzięki aplikacji mobilnej Meme Creator stworzonej z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android każdy może stworzyć własnego, niepowtarzalnego mema i wklejać go w komentarzach na portalach społecznościowych, forach lub gdziekolwiek tylko uzna za stosowne.

 • Androidify

  Androidify to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja stworzona przez Larva Labs przy współpracy z Google, która pozwoli stworzyć użytkownikowi spersonalizowanego awatara o wyglądzie maskotki systemu Android - zielonego robota.

 • Wiocha

  Dla wszystkich prawdziwych fanów serwisu Wiocha.pl jej twórcy przygotowali oficjalną aplikację mobilną dla systemu Android.

 • WiFi Hacker

  Chciałbyś, aby wszyscy Twoi znajomy myśleli, że jesteś geniuszem zła, świetnym hakerem i potrafisz sobie poradzić ze złamaniem nawet najtrudniejszego hasła w zaledwie kilka sekund? Nic prostszego! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Motywator - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ