Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Face Changer - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Scoompa
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2015
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 34

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Face Changer - Mobile

Face Changer to prosta w obsłudze aplikacja mobilna, której działanie rozbawi każdego do rozpuku. Dzięki temu niewielkiemu, darmowemu programowi możemy w szybki sposób przerobić zdjęcia, na których widnieje jakakolwiek twarz. Chcesz zrobić psikusa swoim znajomym i pokazać ich w bardzo nietypowy sposób? Nic prostszego, wystarczy, że masz ich zdjęcie w pamięci smartfona lub tabletu i zainstalujesz opisywaną apkę. Po zaledwie kilku kliknięciach otrzymujemy piorunujący efekt, który rozbawi całe towarzystwo.

Face Changer to doskonały zabijacz czasu. Świetnie sprawdzi się także na każdej imprezie w gronie znajomych. Można na przykład zorganizować konkurs na najzabawniej przerobioną twarz. Dodatkowo do naszych przeróbek możemy dodawać różnego rodzaju ramki, teksty oraz dostępne w aplikacji przedmioty. Z Face Changer zabawa niemal nie ma końca. Naszym dziełem możemy również pochwalić się znajomym publikując je na łamach portali społecznościowych lub wysłać za pośrednictwem wiadomości e-mail lub poprzez Bluetooth. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Rozrywka

 • Program TV

  Program TV to niezwykle prosta w obsłudze i przydatna aplikacja, która pozwoli sprawdzić użytkownikom systemu Android aktualny program telewizyjny dla ponad 300 stacji z całego świata!

 • My Piano

  Nauka gry na pianinie do tej pory była dość kosztowa. Przede wszystkim ze względu na cenę samego instrumentu. Jednak teraz w dobie nowoczesnych urządzeń mobilnych z systemem Android każdy może mieć swoje pianino zawsze przy sobie i to zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać aplikację o nazwie My Piano,

 • Ursynalia 2013

  Aplikacja mobilna Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival pomoże uczestnikom imprezy w zaplanowaniu czasu podczas jednego z najwiekszych festwiali studenckich w Europie.

 • Motywator

  Demotywatory - niezwykle znany serwis internetowy, gdzie znaleźć możemy różnego rodzaju, często właśnie demotywujące zdjęcia i grafiki. Tym razem mamy jego przeciwieństwo. Mowa tutaj o aplikacji mobilnej Motywator.

 • Wiki for Minecraft

  Wiki for Minectraft to nieoficjalne kompendium wiedzy dla wszystkich fanów gry Minecraft. Znajdziecie w niej tutoriale, opisy przedmiotów i ciekawe podpowiedzi dotyczące rozgrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Face Changer - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ