Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Armor Inspector - for WoT - Mobile

Kategoria: Rozrywka
Producent: Dream Farm Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2015
Rozmiar: 184.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 17

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Armor Inspector - for WoT - Mobile

Armor Inspector to nie lada gratka dla wszystkich zapalonych fanów popularnej gry online World Of Tanks. Jeżeli nie jesteś pewien, czy odpowiednio wzmocniłeś pancerz swojego czołgu, by ten nie był łatwym celem dla innych graczy to wystarczy, że pobierzesz darmową aplikację Armor Inspector. Dzięki niej będziesz mógł dokładnie sprawdzić mocne i słabe punkty swojej maszyny bez konieczności siedzenia przed komputerem! Świetnie opracowany interfejs graficzny pokaże nam każdy, nawet najdrobniejszy szczegół związany z wytrzymałością pancerza posiadanego przez nas czołgu.

Ponadto do podstawowych funkcji Armor Inspectora możemy zaliczyć:

- możliwość sprawdzenia ponad 300 różnych rodzajów czołgów,
- wykaz szczegółowych informacji na temat różnych grup pancerza,
- kalkulator pozwalający obliczyć wytrzymałość osłon,
- specjalna, graficzna mapa wytrzymałości,
- konfiguracja rozlokowania załogi we wnętrzu czołgu dla większości dostępnych modeli.
Armor Inspector to nieodzowne narzędzie dla wszystkich, którzy chcą osiągać najlepsze wyniki w grze World Of Tanks.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.

Podobne Rozrywka

 • Filmweb

  Mobilna aplikacja Filmweb to kompendium wiedzy na temat kina i telewizji w Twojej kieszeni! Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Bajki dla dzieci (Darmowe)

  Bajki dla dzieci (Darmowe) to aplikacja, która agreguje najpopularniejsze bajki dla najmłodszych. Zapewni naszym pociechom wiele godzin dobrej zabawy. Całość nie zawiera nieodpowiednich treści oraz reklam.

 • Kwejk.pl

  Kwejk.pl - jeden z najpopularniejszych polskich serwisów, gdzie znaleźć możemy zabawne obrazki, animacje i filmiki. Teraz w wersji mobilnej dla systemu Android na Pobierz.pl!

 • 6obcy - obcy.in

  Tym razem coś dla tych użytkowników, którzy lubią poznawać nowych ludzi. Aplikacja 6obcy - obcy.in, bo o niej mowa to swojego rodzaju mobilna wersja popularnego serwisu internetowego Chat Roulette.

 • Fabryka Memów

  Fabryka Memów to kolejna już aplikacja mobilna dla systemu Android od twórców takich aplikacji, jak Demotywatory, Komixxy, Mistrzowie.org czy Faktopedia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Armor Inspector - for WoT - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ