Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Update Agent - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: AVAST Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 6.4 MB
System operacyjny: Android 2.1 Eclair, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 59

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Update Agent - Mobile

Update Agent to aplikacja mobilna twórców popularnego programu antywirusowego AVAST. Jej zadanie polega na wspomaganiu działania oprogramowania AVAST mobile security.

Dzięki niej użytkownik może między innymi:

- aktualizować bazę danych wirusów,
- śledzić zdalnie swój smartfon lub tablet poprzez automatyczne uruchamiania odbiornika GPS,
- szybko odinstalować oprogramowanie stwarzające zagrożenie (wirusy, trojany, których usunięcie wcześniej nie było możliwe).
Warto dodać, że Update Agent posiada proste w obsłudze menu w języku polskim, które nie powinno sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Co więcej, aplikacja nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia i nie spowalnia pracy systemu operacyjnego. Update Agent to świetny dodatek dla AVAST Mobile Security - znacznie usprawni jego pracę i pozwoli skorzystać z kilku przydatnych, dodatkowych funkcjonalności. Co więcej, po instalacji prezentowanej aplikacji uzyskujemy zniżkę na zakup płatnej wersji AVAST! Mobile Security PREMIUM.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • AppLock Theme 7

  AppLock Theme 7 to nowa odsłona popularnej, mobilnej aplikacji zabezpieczającej, która stworzona została specjalnie z myślą o smartfonach oraz tabletach z systemem Android.

 • Skype

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych. Obecnie aplikacja dostępna jest na niemal wszystkie możliwe platformy.

 • Sunrise Calendar

  Sunrise Calender to aplikacja mobilna od Microsoftu stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android.

 • Easy Installer - Install apk

  Easy Installer - Install apk to niezwykle pomocna aplikacja, która pomoże nam zainstalować oprogramowanie z rozszerzenie *.apk spoza sklepu Google Play (karta SD, pamięć telefonu).

 • Swype

  Swype - oficjalna, w pelni dzialajaca wersja niezwkle popularnej aplikacji sluzacej do szybkiego pisania na klawiaturze dotykowej Twojego smartfonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Update Agent - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ