Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander 2.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: C. Ghisler
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 96

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Commander 2.0 - Mobile

totalcommander1Total Commander to jeden z najpopularniejszych managerów plików dla systemu Windows. Jego rozbudowana funkcjonalność pozwala w niezwykle szybki i skuteczny sposób zarządzać plikami znajdującymi się na dysku. Już teraz możliwe jest pobranie Total Commander w wersji mobilnej.

Ta stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń (smartfony/tablety) z systemem Android. Dzięki niej możemy między innymi:
- kopiować i przenosić całe katalogi,
- korzystać z funkcji Drag & Drop (długie przytrzymanie palca na pliku i przeciągnięcie go do lokacji docelowej),
- zmiana nazwy pliku lub katalogu,
- pakowanie plików do formatu Zip oraz ich rozpakowywanie (wspiera również format RAR),
- wbudowany edytor tekstu,
- dostęp do lokacji sieciowych,
- plugin pokazujący listę zainstalowanych aplikacji,
- klient FTP,
- tworzenie zakładek,
- historia przeglądania.
To nie wszystko! Total Commander posiada niemal tak rozbudowaną funkcjonalność, jak jego pecetowy odpowiednik. Sprawdźcie już teraz.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 i nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Kto dzwoni? Czyj to numer? PL

  Kto dzwoni? Czyj to numer? PL to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android, która pomoże nam w ustaleniu danych naszego rozmówcy.

 • Clean Master

  Clean Master to aplikacja typu all in one. Dzieki niej w szybki sposób pozbędziesz się niechcianych komponentów ze smartfona z Androidem oraz łatwo zorganizujesz wszystkie zapisane pliki.

 • Call Blocker Free - Blacklist

  Call Blocker Free - Blacklist to niezwykle przydatna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów z systemem Android. Jej działanie polega przede wszystkim na blokowaniu połączeń z wybranymi numerami.

 • Gsm Signal Monitor

  GSM Signal Monitor to sprytna i prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w odnalezieniu zasięgu sieci komórkowej. Przydatna w miejscach, gdzie często gubimy sygnał.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ