Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiny Flashlight - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Nikolay Ananiev
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 193

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tiny Flashlight - Mobile

latarka1Aplikacji typu latarka dla systemu Google Android jest mnóstwo. Co więc wybrać w gąszczu płatnych i darmowych programów? Jedną z najlepszych, świetnie ocenianych i przede wszystkim darmowych propozycji jest Tiny Flashlight. Posiada wszystkie potrzebne funkcje, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu.

Tiny Flashlight zmienia lampę błyskową Twojego smartfona w użyteczną latarkę. Dlaczego jest to dobry wybór? Poza wzmocnieniem jasności światła, mamy tutaj do czynienia z opcją zróżnicowanego podświetlania ekranu z możliwością wyboru koloru świecenia oraz wsparciem dla największej ilości urządzeń na rynku.

Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne opcje świecenia:
- Lampa błyskowa,
- Ekran,
- Światła ostrzegawcze (policyjne, kolorowy ekran).

Ponadto aplikacja posiada wbudowany widżet, który możemy umieścić na ekranie głównym naszego telefonu.

Podobne Narzędzia

 • ROM Manager

  ROM Manager to jedna z obowiązkowych pozycji na liście aplikacji, które przeznaczone są na urządzenia mobilne z systemem Android. Ten darmowy program znacznie ułatwia codzienną pracę z naszym smartfonem lub tabletem.

 • Darmowe SMSy PL - Bramka SMS

  Darmowe SMSy PL - Bramka SMS to niezwielka aplikacja, która pozwoli wysyłać uzytkownikowi SMS'y do wszystkich sieci w Polsce zupełnie za darmo!

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • InstaFishEye dla Instagram

  InstaFishEye to dodatek do aplikacji Instagram, który umożliwia robienie zdjęć szerokokątnych z efektem rybiego oka za pomocą programu Instagram. Teraz za darmo na Pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tiny Flashlight - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ