Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Splashtop Personal - Remote PC 2.4 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Splashtop
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 23.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 74

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Splashtop Personal - Remote PC 2.4 - Mobile

splashtop1Splashtop to jeden z najprostszych i jednocześnie najszybszych sposobów na zdalny dostęp do twojego komputera PC lub Mac poprzez urządzenie mobilne z systemem Android. Teraz możesz korzystać z zawartości dysku komputera domowego z każdego miejsca na świecie. Wystarczy połączenie z internetem poprzez sieć WiFi lub 3G.

Dzięki specjalnie opracowanej technologii streamingu wideo możesz w czasie rzeczywistym obserwować to, co dzieje się na ekranie komputera i korzystać z wszystkich zainstalowanych na nim programów i aplikacji (Outlook, dokumenty pakietu Office, gry, programy użytkowe, przeglądarka internetowa ze wsparciem dla Java i Flash). Wszystkie wymienione wcześniej funkcjonalności są darmowe w obrębie sieci lokalnej. By skorzystać z nich poprzez internet należy wykupić subskrypcję Anywhere Access Pack poprzez opcję In-App Purchase. Dostępne są tam także inne opcje, które w jeszcze większym stopniu rozszerzą funkcjonalność aplikacji. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla tych, którzy często podróżują i chcieliby zabrać swoje biuro ze sobą. Teraz wystarczy mieć przy sobie smartfon lub tablet z systemem Android oraz zainstalowaną aplikację Splashtop.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub wyższej.

Podobne Narzędzia

 • Mute.

  Dzięki aplikacji Mute. wyciszycie telefon za pomocą jednego tylko kliknięcia!

 • Application Hider

  Jeżeli z waszego smartfona lub tabletu od czasu do czasu korzystają także inni użytkownicy (rodzice, dzieci, rodzeństwo, znajomi) to warto wyposażyć się w aplikację o nazwie Application Hider.

 • Mój Orange

  Mój Orange to oficjalna aplikacja do obsługi konta w sieci Orange przeznaczona zarówno dla klientów korzystających z abonamentu, mix'u, jak i kart pre paid.

 • 7Zipper

  7Zipper to połączenie programu do kompresji i rozpakowywania plików oraz zaawansowanego menadżera. Obsługa wielu formatów, wbudowana funkcja edycji zdjęć, możliwość zarządzania systemem plików to tylko niektóre z licznych funkcji tego darmowego programu.

 • android-vnc-viewer

  Android-vnc-viewer - program na platformy mobilne z systemem Android, który umożliwia zdalne sterowanie naszym domowym komputerem PC za pomocą smartfonu lub tabletu. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Splashtop Personal - Remote PC 2.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ