Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMSoid - Bramka SMS - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Sebastian Jaśkiewicz
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 141

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SMSoid - Bramka SMS - Mobile

Swego czasu w sieci bardzo popularne były internetowe bramki SMS-owe. Niestety ich największym minusem był brak mobilności. Korzystać z nich mogliśmy wyłącznie siedząc przed komputerem. W dobie niewielkich, multimedialnych smartfonów problem ten został rozwiązany poprzez specjalne aplikacja. Jedną z nich, wartą szczególnej uwagi jest SMSoid - Bramka SMS. Ten niezwykle prosty w obsłudze i jednocześnie zajmujący niewiele miejsca w pamięci urządzenia program pozwala na darmowe wysyłanie wiadomości tekstowych.

Korzysta on z technologii oferowanych przez Plus GSM, T-Mobile Omnix, Play Mobile, Orange i Orange Multibox, WapSter oraz GSMService.pl. Dzięki temu możemy mieć pewność, że bez problemu wyślemy darmowego SMS'a do użytkowników każdej z polskich sieci komórkowych. Warto jednak pamiętać, że do poprawnego działania SMSoid'a konieczne jest stałe połączenie z siecią (3G lub sieć WiFi). Poza standardowym wysyłanie wiadomości, aplikacja oferuje także:

- możliwość sprawdzania historii wysłanych wiadomości tekstowych,
- dostęp do różnego rodzaju statystyk,
- opcja automatycznego usuwania spacji w tekście wiadomości,
- wsparcie dla Google Voice Search.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • Speedometer PRO

  Speedometer PRO to prosta w obsłudze aplikacja, która z niezwykłą precyzją pozwoli zmierzyć prędkość pojazdu. Dodatkowo pozwala zmienić szybę naszego auta w nowoczesny wyświetlacz typu HUD.

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • App Lock

  App Lock dla systemu Android to sprytna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na zablokowanie wybranych aplikacji oraz funkcji telefonu/tabletu tak, by osoby trzecie nie miały do nich dostępu.

 • Flashlight HD LED

  Jednym z najlepszych, darmowych programów typu latarka bez wątpienia jest Flashlight HD LED. Warto wspomnieć, że nie zużywa on wiele energii w czasie pracy i co ważne, pozbawiony jest dokuczliwych reklam.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMSoid - Bramka SMS - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ