Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SMS Recovery - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: EASIS
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 31.07.2014
Rozmiar: 0.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 79

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis SMS Recovery - Mobile

Większości z Was z pewnością nie raz zdarzyło się usunąć na dobre wiadomości SMS, które potem mogły być przydatne lub skasowaliście je po prostu zupełnie przez przypadek. Jeżeli więc chcielibyście odzyskać zawarte tam informacje to jest na to sposób. Wystarczy pobrać aplikację mobilną o nazwie SMS Recovery. Ta stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Proste w obsłudze menu jest dodatkowym atutem programu i nie powinno sprawiać problemu nawet nieco mniej doświadczonym posiadaczom smartfonów.

Aplikacja pozwala na odzyskanie skasowanych wiadomości SMS, kontaktów oraz wiadomości e-mail. Niemniej jednak wymaga ona zrootowanego systemu operacyjnego, by uzyskać dostęp do naszej skrzynki wiadomości SMS, kontaktów oraz możliwości tymczasowego przechowywania plików na karcie SD. Producent zaznacza, że SMS Recovery niestety nie jest w stanie odzyskać wspomnianych wcześniej informacji po fabrycznym resecie telefonu. Z SMS Recovery już nigdy nie utracisz ważnych informacji zapisanych w skrzynce SMS.

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej. 

Podobne Narzędzia

 • Cool Reader

  Cool Reader to aplikacja, która zmienia nasz smartfon lub tablet w profesjonalny czytnik e-booków. Program jest darmowy i może pochwalić się szeregiem przydatnych opcji oraz dużą kompatybilnością.

 • Internet Speed Test

  Internet Seed Test dla Androida szybko i dokładnie sprawdzi prędkość przesyłu danych w sieci na naszym smartfonie lub tablecie.

 • Hola Launcher

  Dzięki Hola Launcher w widoczny sposób przyspieszymy działanie naszego smartfona lub tabletu.

 • Update Agent

  Update Agent to aplikacja mobilna twórców popularnego programu antywirusowego AVAST. Jej zadanie polega na wspomaganiu działania oprogramowania AVAST mobile security.

 • Torque Lite (OBD2 & Car)

  W dzisiejszych czasach do podstawowych narzędzi w garażu oraz w warsztacie samochodowym poza tradycyjnymi kluczami zaliczamy także różnego rodzaju gadżety elektroniczne, które umożliwiają nam przeprowadzenie analizy i zdiagnozowanie różnego rodzaju błędów zamontowanych w aucie podzespołów. Torque Lite (OBD2 & Car) to właśnie jedno z tego typu narzędzi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SMS Recovery - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ