Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart Measure 1.5 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Smart Tools co.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 65

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart Measure 1.5 - Mobile

Planujesz remont? Urządzasz ogród i chciałbyś w szybki sposób zmierzyć odległości i powierzchnię interesującego Cię obszaru? Już teraz nie musisz kupować specjalistycznych narzędzi pomiarowych! Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację o nazwie Smart Measure (Dalmierz).

Dzięki niej bez najmniejszych problemów będziesz w stanie zmierzyć odległości między obiektami, szerokość pomieszczenia, a nawet jego całkowitą powierzchnię! Ponadto proste w obsłudze i intuicyjne menu nie pozwoli nam się pomylić. Aby pomiary były jak najdokładniejsze należy wcześniej zapoznać się z instrukcją oprogramowania oraz skalibrować czujniki w naszym smartfonie. Dodatkowo płatna wersja Pro pozbawiona jest reklam i zawiera kilka przydatnych funkcji, których niestety nie uświadczymy w wersji darmowej.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Pilot do telewizora

  Pilot do telewizora to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona na urządzenia z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, apka ta może w zupełności zastąpić nawet kilka pilotów, które posiadamy w domu do obsługi różnych urządzeń multimedialnych.

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.

 • Hola Launcher

  Dzięki Hola Launcher w widoczny sposób przyspieszymy działanie naszego smartfona lub tabletu.

 • Play24

  Play24 to mobilna aplikacja dla Androida stworzona z myślą o klientach sieci Play. Możemy w niej sprawdzić wszystkie dane dotyczące naszego konta w Play (rachunki, faktury, informacje o abonamencie i usługach).

 • Total Commander

  Total Commander - jeden z najpopularniejszych na świecie manager plików teraz także w mobilnej wersji dla systemu Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart Measure 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ