Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart Launcher 1.8 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: GinLemon
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.08.2013
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 85

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart Launcher 1.8 - Mobile

smart1Smart Launcher to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja, dzięki której za pomocą zaledwie kilku kliknięć uruchomisz każdy zainstalowany w swoim smartfonie lub tablecie program. Całość charakteryzuje się niskim zużyciem zasobów systemowych i płynnym działaniem.

Smart Launcher ponadto pogrupuje posiadane przez nas aplikacje w odpowiednie kategorie, przez co łatwiej odnajdziemy tę, która nas interesuje. Poniżej znajdziecie podstawowe opcje oferowane przez prezentowany program:
- szybki start Launchera,
- schowek posegregowany według kategorii,
- brak konieczności konfiguracji,
- wspiera animowane tapety,
- możliwość zmiany wyglądu ikon dla poszczególnych aplikacji,
- wyszukiwarka,
- różne motywy kolorystyczne i tematyczne,
- dostęp do informacji na temat danej aplikacji.
Smart Launcher to program, który przyda się każdemu użytkownikowi systemu Android czynnie korzystającemu z różnego rodzaju aplikacji.

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Narzędzia

 • SamyGo Remote

  SamyGo Remote w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania.

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.

 • android-vnc-viewer

  Android-vnc-viewer - program na platformy mobilne z systemem Android, który umożliwia zdalne sterowanie naszym domowym komputerem PC za pomocą smartfonu lub tabletu. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gsm Signal Monitor

  GSM Signal Monitor to sprytna i prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w odnalezieniu zasięgu sieci komórkowej. Przydatna w miejscach, gdzie często gubimy sygnał.

 • Photo Editor Pro

  Smartfony z systemem Android obecnie coraz częściej zastępują nam dużo większe, nieporęczne urządzenia - jak laptopy, aparaty fotograficzne czy przenośne konsole do gier. To przede wszystkim ze względu na ich wszechstronną funkcjonalność. Jeśli lubicie robić zdjęcia i od czasu do czasu bawicie się grafiką to z pewnością przypadnie Wam do gustu darmowa aplikacje o nazwie Photo Editor Pro.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart Launcher 1.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ