Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SamyGo Remote - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Tom Quist
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 57

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SamyGo Remote - Mobile

Pilot zdalnego sterowania to nieodłączny dodatek do każdego telewizora. Ciężko jest sobie wyobrazić korzystanie z TV bez posiadania tego sprytnego urządzenia. Często jednak zdarza się, że nie możemy go odnaleźć. Co wtedy? Świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy nowoczesnych telewizorów marki Samsung jest darmowa aplikacja SamyGo Remote. Program ten w prosty sposób zmienia naszego smartfona w pełni funkcjonalny pilot zdalnego sterowania. Warto dodać, że do poprawnego funkcjonowania potrzebować będziemy odbiornika wyposażonego w kartę sieciową WiFi, która połączona się z lokalną siecią domową. Poniżej znajduje się lista telewizorów Samsung obsługiwanych przez prezentowaną aplikację:
- urządzenia z serii B po 2009 roku,
- urządzenia z serii C po 2010 roku,
- urządzenia z serii D po 2011 roku,
- urządzenia z serii E po 2012 roku.
Producent oprogramowania zapewnia, że całość jest bardzo intuicyjna w obsłudze i nie powinna nikomu sprawić problemu. Co więcej SamyGo Remote nie zajmuje wiele miejsca w pamięci smartfona, wiec może być instalowany nawet na starszych urządzeniach.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Avast Mobile Security & Antivirus

  Avast Mobile Security & Antyvirus to jeden z najlepszych, darmowych programów antywirusowych dla systemu Android.

 • Cool Reader

  Cool Reader to aplikacja, która zmienia nasz smartfon lub tablet w profesjonalny czytnik e-booków. Program jest darmowy i może pochwalić się szeregiem przydatnych opcji oraz dużą kompatybilnością.

 • Call Blocker Free - Blacklist

  Call Blocker Free - Blacklist to niezwykle przydatna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów z systemem Android. Jej działanie polega przede wszystkim na blokowaniu połączeń z wybranymi numerami.

 • Pilot do telewizora

  Pilot do telewizora to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona na urządzenia z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, apka ta może w zupełności zastąpić nawet kilka pilotów, które posiadamy w domu do obsługi różnych urządzeń multimedialnych.

 • HD Camera Ultra

  Aparaty fotograficzne w smartfonach z systemem Android są coraz lepsze, mogą pochwalić się coraz większą ilością megapikseli oraz dokładniejszym autofocusem. Niemniej jednak fabryczne oprogramowanie do robienia zdjęć często ogranicza możliwości sprzętowe wbudowanych aparatów. Jest na to rozwiązanie. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację o nazwie HD Camera Ultra.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SamyGo Remote - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ