Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ROM Manager - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: ClockworkMod
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.01.2014
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb, 4.0 ICS, 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ROM Manager - Mobile

ROM Manager to jedna z obowiązkowych pozycji na liście aplikacji, które przeznaczone są na urządzenia mobilne z systemem Android. Ten darmowy program znacznie ułatwia codzienną pracę z naszym smartfonem lub tabletem. Do jego podstawowych funkcji należą między innymi:
- szybkie tworzenie kopii zapasowych danych, które zapisane są na karcie microSD oraz w pamięci wewnętrznej urządzenia,
- instalowanie ROM'ów (plików z nowymi wersjami systemu operacyjnego) bezpośrednio z karty pamięci,
- instalacja ROM'ów "w locie"
- intuicyjne i proste w obsłudze menu.

To wszystko dostępne jest w wersji podstawowej. Po dokonaniu drobnej opłaty otrzymujemy wersję Premium, która daje nam dostęp do kilku dodatkowych funkcji takich, jak przesyłanie stworzonych backupów na dysk w chmurze, możliwość ustawienia cyklicznego tworzenia kopii zapasowych, łączenie się z urządzeniem za pośrednictwem internetu. Pomimo szerokiej gamy opcji ROM Manager nie zajmuje wiele miejsca w pamięci urządzenia i nie spowalnia pracy systemu operacyjnego.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Skype

  Skype to jeden z najpopularniejszych na świecie komunikatorów internetowych. Obecnie aplikacja dostępna jest na niemal wszystkie możliwe platformy.

 • App Lock

  App Lock dla systemu Android to sprytna aplikacja, która pozwoli użytkownikowi na zablokowanie wybranych aplikacji oraz funkcji telefonu/tabletu tak, by osoby trzecie nie miały do nich dostępu.

 • Locket Lock Screen

  Locket Lock Screen to jedyna w swoim rodzaju, rewolucyjna aplikacja, która w prosty sposób pomoże w pełni spersonalizować nasz ekran blokowania.

 • Antivirus Free

  Antivirus Free uchroni nasz smartfon przez wirusami, które często zdolne są wykraść loginy i hasła do różnego rodzaju serwisów internetowych, wysyłać samoczynnie płatne SMSy czy wykradać zainstalowane w pamięci pliki oraz dane posiadanych kontaktów.

 • Kto dzwoni? Czyj to numer? PL

  Kto dzwoni? Czyj to numer? PL to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona na urządzenia z systemem Android, która pomoże nam w ustaleniu danych naszego rozmówcy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ROM Manager - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ