Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PrinterShare Mobile Print 8.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Mobile Dynamix
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 89

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PrinterShare Mobile Print 8.3 - Mobile

printershare1Drukuj co tylko chcesz, gdziekolwiek jesteś. Teraz, aby wydrukować ważne dokumenty, zdjęcia, maila czy innego typu rzeczy, nie musisz mieć dostępu do komputera. Wystarczy, że posiadasz urządzenie mobilne (tablet lub smartfon) z systemem Android oraz zainstalowaną aplikację PrinterShare™ Mobile Print. Dzięki niej w prosty sposób połączysz się z najbliższą drukarką (sieć WiFi, Bluetooth lub kabel USB) i w prosty sposób wydrukujesz to, co zechcesz.

Program obsługuje formaty dokumentów Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF, zdjęć: JPG, PNG, GIF oraz wiele innych: wiadomość e-mail, SMS/MMS, strony internetowe (HTML), logi połączeń telefonicznych, itd. Aby odpowiednio skalibrować urządzenie z drukarką, należy na samym początku wydrukować stronę testową (niestety w bazie danych znajduje się ograniczona liczba obsługiwanych modeli drukarek). Drukować możemy zarówno na drukarkach znajdujących się w pobliżu (np. poprzez połączenie Bluetooth), jak również na tych, oddalonych o wiele kilometrów (sieć internet) dzięki opcji Remote. PrinterShare™ Mobile Print to doskonałe rozwiązanie dla biznesu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 i wyższej.

Podobne Narzędzia

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • Barcode Scanner

  Skanuj kody kreskowe na produktach aby zobaczyć jaka jest ich cena oraz opinie. Dzięki aplikacji Barcode Scanner na platformę Android możesz także skanować kody DATA Matrix oraz QR zawierające wszelakie informacje takie jak adresy URL, telefony, kontakty itd.

 • Avast Battery Saver

  Obecnie baterie w nowoczesnych smartfonach i tabletach z systemem Android wytrzymują, w zależności od intensywności użytkowania, od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin. Wynik ten niestety nie jest zadowalający dla większości użytkowników. Niemniej jednak jest sposób na to, aby wydłużyć żywotność akumulatorów. Wystarczy pobrać i zainstalować darmową aplikację Avast Battery Saver.

 • Mój Orange

  Mój Orange to oficjalna aplikacja do obsługi konta w sieci Orange przeznaczona zarówno dla klientów korzystających z abonamentu, mix'u, jak i kart pre paid.

 • SMS Recovery

  SMS Recovery to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże w odzyskaniu skasowanych wiadomości SMS, kontaktów oraz wiadomości e-mail.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PrinterShare Mobile Print 8.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ