Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Poziomica 2.2 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Mobiem
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 342

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Poziomica 2.2 - Mobile

poziomica1Robisz remont? Chciałbyś zawiesić obraz? Lub po prostu potrzebujesz sprawdzić czy podłoga w pokoju jest równo ułożona? Teraz nie musisz szukać profesjonalnej poziomicy. Wystarczy zainstalować darmową aplikację Poziomica, która doskonale zastąpi to narzędzie.

Dzięki niej już zawsze będzie mógł wszystko zawiesić równo. Aplikacja wyświetla odchylenia zarówno w pionie, jak i w poziomie. Całość okraszona jest przejrzystą szatą graficzną i prostym w obsłudze menu. Warto dodać, że Poziomica posiada także funkcję kalibracji, więc doskonale sprawdzi się nawet w telefonach czy tabletach, które mają nierówną powierzchnię obudowy. Ponadto na ekranie mamy pokazane wartości odchylenia danego punku od osi x oraz y.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Call Blocker Free - Blacklist

  Call Blocker Free - Blacklist to niezwykle przydatna aplikacja mobilna, stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów z systemem Android. Jej działanie polega przede wszystkim na blokowaniu połączeń z wybranymi numerami.

 • AppMgr III (App 2 SD)

  AppMgr III poprzednio znany jako App 2 SD to niezwykle popularna, darmowa aplikacja która usprawni zarządzanie plikami i aplikacjami zapisanymi w pamięci wewnętrznej lub na karcie pamięci microSD.

 • Contacts+

  Contacts+ to sprytna aplikacja, która pomoże uporządkować w jednym miejscu nasze kontakty z książki telefonicznej i wielu serwisów społecznościowych. Teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl

 • Pilot do telewizora

  Pilot do telewizora to niezwykle przydatna aplikacja mobilna stworzona na urządzenia z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, apka ta może w zupełności zastąpić nawet kilka pilotów, które posiadamy w domu do obsługi różnych urządzeń multimedialnych.

 • GoPro App

  Kamerki sportowe GoPro cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego - są niezwykle wytrzymałe, poręczne, a do tego mogą pochwalić się świetną jakości nagrania. Ich producent postanowił także stworzyć specjalną aplikację mobilną GoPro App, które rozszerzy funkcjonalność kamery i ułatwi jej obsługę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Poziomica 2.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ