Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Play24 2.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: P4 sp. z o.o. operator sieci Play
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 182

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Play24 2.0 - Mobile

play241Play24 to aplikacja stworzona z myślą o wszystkich klientach sieci Play. Jej najnowsza wersja została zupełnie przeprojektowana. Teraz menu jest jeszcze bardziej intuicyjne, proste w obsłudze i posiada więcej opcji. Oprogramowanie współpracuje zarówno ze smartfonami, jak i tabletami. Co więcej, klienci korzystając z Play24 nie płacą za transmisję danych.

Dzięki aplikacji dostaniemy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących naszego konta Play (billingi, informacje o aktywnych usługach, fakturach do opłacenia, historii płatności). Ponadto możemy sprawdzić także wszystkie ostatnie połączenia telefoniczne (wychodzące i przychodzące) oraz połączenia z internetem i wysłane SMS'y. Warto pamiętać, że aby skorzystać z aplikacji Play24 musimy mieć aktywne konto w portalu Play.pl.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Total Commander

  Total Commander - jeden z najpopularniejszych na świecie manager plików teraz także w mobilnej wersji dla systemu Android.

 • Update Agent

  Update Agent to aplikacja mobilna twórców popularnego programu antywirusowego AVAST. Jej zadanie polega na wspomaganiu działania oprogramowania AVAST mobile security.

 • Photo Editor Pro

  Smartfony z systemem Android obecnie coraz częściej zastępują nam dużo większe, nieporęczne urządzenia - jak laptopy, aparaty fotograficzne czy przenośne konsole do gier. To przede wszystkim ze względu na ich wszechstronną funkcjonalność. Jeśli lubicie robić zdjęcia i od czasu do czasu bawicie się grafiką to z pewnością przypadnie Wam do gustu darmowa aplikacje o nazwie Photo Editor Pro.

 • GPS Test

  Dzięki GPS Test uzyskamy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących poprawności działania, siły sygnału oraz lokalizacji.

 • Sunrise Calendar

  Sunrise Calender to aplikacja mobilna od Microsoftu stworzona z myślą o posiadaczach smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Play24 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ