Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photo Editor - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: dev.macgyver
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 86

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photo Editor - Mobile

Photo Editor to kolejna już na rynku, darmowa aplikacja mobilna, która umożliwi obróbkę zdjęć bezpośrednio z poziomu smartfonu lub tabletu z systemem Android. Oprogramowanie może pochwalić się prosty w obsłudze menu, które nie powinno sprawić problemu nawet początkującym użytkownikom pomimo braku polskiej wersji językowej.

Do podstawowych możliwości Photo Editora możemy zaliczyć między innymi:

- ustawienia koloru, nasycenia, jasności, kontrastu,
- możliwość obracania zdjęć o dowolny kąt,
- zmiana wielkości zdjęcia i jego przycinanie,
- redukcja czerwonych oczu,
- zbliżanie/oddalanie/kadrowanie,
- możliwość podglądu, edycji i usuwania danych EXIF,
- funkcja pozwalająca ustawić wybrane zdjęcie jako tło pulpitu bezpośrednio z poziomu aplikacji,

- nakładanie różnego rodzaju efektów (blur, sharpen, oil paint, black & white, sephia i wiele innych). 

Warto dodać, że całość została specjalnie zaprojektowana pod kątek ekranów dotykowych. Położono tutaj szczególny nacisk na precyzję i jednocześnie prostotę użycia większości dostępnych narzędzi.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Narzędzia

 • Torque Lite (OBD2 & Car)

  W dzisiejszych czasach do podstawowych narzędzi w garażu oraz w warsztacie samochodowym poza tradycyjnymi kluczami zaliczamy także różnego rodzaju gadżety elektroniczne, które umożliwiają nam przeprowadzenie analizy i zdiagnozowanie różnego rodzaju błędów zamontowanych w aucie podzespołów. Torque Lite (OBD2 & Car) to właśnie jedno z tego typu narzędzi.

 • Cool Reader

  Cool Reader to aplikacja, która zmienia nasz smartfon lub tablet w profesjonalny czytnik e-booków. Program jest darmowy i może pochwalić się szeregiem przydatnych opcji oraz dużą kompatybilnością.

 • Photo Editor Pro

  Smartfony z systemem Android obecnie coraz częściej zastępują nam dużo większe, nieporęczne urządzenia - jak laptopy, aparaty fotograficzne czy przenośne konsole do gier. To przede wszystkim ze względu na ich wszechstronną funkcjonalność. Jeśli lubicie robić zdjęcia i od czasu do czasu bawicie się grafiką to z pewnością przypadnie Wam do gustu darmowa aplikacje o nazwie Photo Editor Pro.

 • InstaFishEye dla Instagram

  InstaFishEye to dodatek do aplikacji Instagram, który umożliwia robienie zdjęć szerokokątnych z efektem rybiego oka za pomocą programu Instagram. Teraz za darmo na Pobierz.pl.

 • Telewizja Tu i Tam

  Dzięki aplikacji Telewizja Tu i Tam mamy możliwość oglądania telewizji wszędzie tam, gdzie tylko się znajdziemy za pośrednictwem naszego smartfona lub tabletu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photo Editor - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ