Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Speedometer PRO 1.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Mobiem
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 89

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Speedometer PRO 1.3 - Mobile

speedometerpro1Nie od dziś wiadomo, że fabryczne prędkościomierze, które spotkać możemy we wszelkiego rodzaju pojazdach silnikowych nie zawsze działają precyzyjnie. Bardzo często zdarza się, że przy prędkości około 100km/h przekłamanie sięga nawet 10-15km. Jeśli chcesz sprawdzić z jaką prędkością tak naprawdę jedziesz w danym momencie to wystarczy, że posiadasz telefon z systemem Android oraz pobierzesz darmową aplikację o nazwie Speedometer PRO.

Ta, za pośrednictwem sygnału GPS pokazuje dokładną prędkość w danym momencie. Co więcej, dzięki specjalnej opcji, dzięki prezentowanemu programowi możemy zmienić nasze auto w nowoczesny pojazd z wyświetlaczem typu HUD na przedniej szybie! Niestety funkcja ta może nie działać w słoneczne dni. kolejną opcją wartą przedstawienia jest możliwość sprawdzenia wykresu prędkości z danej trasy, historii tras, średniej prędkości oraz całego pokonanego przez nas dystansu i daty pomiaru.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: 2.1 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • Apk Installer

  Niektóre smartfony oraz tablety z systemem Android nie pozwalają na instalowanie gier i aplikacji bezpośrednio na karcie pamięci SD. Tutaj z pomocą przychodzi niewielka apka o nazwie APK Installer.

 • Poziomica

  Poziomica to prosta w obsłudze aplikacja, która w 100% zastąpi w domowym użytku narzędzie o tej samej nazwie. Nieodzowna jeśli chcesz prosto powiesić obraz lub wykonać proste naprawy.

 • Adobe Photoshop Express

  Adobe Photoshop Express to prosty i skuteczny edytor grafiki dla systemu Android, ktory pozwoli użytkownikowi nadać nieco blasku zrobionym wcześniej zdjęciom.

 • Tiny Flashlight

  Tiny Flashlight to niezwykle prosta w obsłudze i nie zajmująca wiele miejsca w pamięci telefonu aplikacja, która zmieni smartfon w wielofunkcyjną latarkę.

 • Easy Unrar, Unzip & Zip

  Easy Unrar, Unzip & Zip to prosta w obsłudze aplikacja, która pozwala użytkownikom urządzeń z systemem Android na rozpakowywanie i pakowanie plików RAR i ZIP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Speedometer PRO 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ