Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paint Pro 1.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: ElectricSheep
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paint Pro 1.3 - Mobile

paintpro1Platforma mobilna Android umożliwia instalację wielu przydatnych aplikacji. Tym razem coś dla tych, którzy chcą spełnić się artystycznie. Mowa o darmowym programie graficznym Paint Pro studia ElectricSheep.

To niezwykle proste w obsłudze narzędzie umożliwi nam tworzenie prostych grafik oraz edytowanie już istniejących. Intuicyjne menu (niestety brak języka polskiego) daje dostęp do szeregu opcji rysowania. Znajdziemy tam między innymi taki narzędzia, jak ołówek, pędzel, możliwość zmiany koloru tła, funkcję cofnij oraz szereg efektów. Ciekawą opcją jest Kids Mode. Dzięki niej najmłodsi użytkownicy za pomocą jednego kliknięcia mogą zmieniać rozmiar, kształt oraz kolor narysowanych wcześniej obiektów. Paint Pro to świetna aplikacja, która umili każdą wolną chwilę i wyzwoli w nas duszę artysty.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Narzędzia

 • AppLock Theme 7

  AppLock Theme 7 to nowa odsłona popularnej, mobilnej aplikacji zabezpieczającej, która stworzona została specjalnie z myślą o smartfonach oraz tabletach z systemem Android.

 • MyBackup Pro

  MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

 • Play24

  Play24 to mobilna aplikacja dla Androida stworzona z myślą o klientach sieci Play. Możemy w niej sprawdzić wszystkie dane dotyczące naszego konta w Play (rachunki, faktury, informacje o abonamencie i usługach).

 • InstaFishEye dla Instagram

  InstaFishEye to dodatek do aplikacji Instagram, który umożliwia robienie zdjęć szerokokątnych z efektem rybiego oka za pomocą programu Instagram. Teraz za darmo na Pobierz.pl.

 • Photo Editor

  Photo Editor to kolejna już na rynku, darmowa aplikacja mobilna, która umożliwi obróbkę zdjęć bezpośrednio z poziomu smartfonu lub tabletu z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paint Pro 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ