Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MyBackup Pro - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: RerWare
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.04.2011
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 378

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MyBackup Pro - Mobile

MyBackup Pro pozwala Użytkownikowi na wykonanie pełnej kopii bezpieczeństwa jego danych wprost na kartę SD lub serwer on-line producenta aplikacji.

MyBackup Pro umożliwia również stworzenie kopii wszystkich aplikacji znajdujących się na naszym telefonie na wypadek zniszczenia, zagubienia telefonu lub zresetowania pamięci. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie dane mogą być szybko i sprawnie przywrócone np. na nowy telefon z systemem Android.

Program jest na licencji Trial i działa przez 30 dni.

Podobne Narzędzia

 • Gsm Signal Monitor

  GSM Signal Monitor to sprytna i prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w odnalezieniu zasięgu sieci komórkowej. Przydatna w miejscach, gdzie często gubimy sygnał.

 • Paint Pro

  Paint Pro to proste w obsłudze, darmowe narzędzie dla urządzeń z systemem Android, które umożliwi nam tworzenie grafik i edycję zdjęć. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • ROM Manager

  ROM Manager to jedna z obowiązkowych pozycji na liście aplikacji, które przeznaczone są na urządzenia mobilne z systemem Android. Ten darmowy program znacznie ułatwia codzienną pracę z naszym smartfonem lub tabletem.

 • Google Drive

  Aplikacja Google Drive pomoże w prosty sposób połączyć się użytkownikowi z jego dyskiem Google w każdym miejscu na świecie.

 • Google Earth

  Google Earth dla systemu Android to cały świat w zasięgu ręki. Ponadto aplikacja posiada zintegrowaną, mobilną wersję Google Street View. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MyBackup Pro - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ